Battle Pass - Diablo 4

lubiegrac poradniki Diablo 4 Battle Pass - Diablo 4autor:Anox

Blizzard Entertainment oficjalnie zapowiedział, że w Diablo 4 odnajdziemy Battle Pass z szeregiem progów do zdobycia oraz sprzętów i elementów do odblokowania. Jak funkcjonuje i ile godzin dodatkowej zabawy zapewni?

Battle Pass w Diablo 4

Jeszcze na długo przed premierą dowiedzieliśmy się, że Przepustka Bojowa, znana takie jako Battle Pass pojawi się w Diablo 4, zapewniając graczom dodatkową dawkę zawartości oraz atrakcji do odkrywania w ramach przygotowanej formuły.

Ścieżki Przepustki Bojowej w Diablo IV

Czwarta odsłona Diablo oferuje graczom dwie osobne ścieżki Przepustki Bojowej. Pierwsza, podstawa dostępna zupełnie za darmo i w jej ramach za sprawą pozyskiwanego doświadczenia można odblokowywać różnego typu bonusy oraz ulepszenia. Drugi Battle Pass jest oczywiście płatny i dodatkowo oferuje szereg przedmiotów związanych z ubiorem, dekoracjami oraz personalizacją prowadzonej postaci.

Ile zajmuje ukończenie Battle Passa?

Autorzy przewidują, że po zrealizowaniu sezonowej podróży oraz innych misji, skupienie się na ukończeniu Battle Passa w Diablo 4 zajmie mniej więcej 80 godzin, pomijając proces dążenia do setnego poziomu. Wiele zależy oczywiście od tego, w jaki sposób radzimy sobie z wyzwaniami.

Komentarze :

Inne poradniki:

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners