Esencja Nienawiści, Gdy Opadnie Kurz, Zagaszone Światło, Ślepe Oko, Co to będzie - Koniec Aktu VI - Diablo 4

lubiegrac poradniki Diablo 4 Esencja Nienawiści, Gdy Opadnie Kurz, Zagaszone Światło, Ślepe Oko, Co to będzie - Koniec Aktu VI - Diablo 4autor:Anox

Esencja Nienawisci Diablo 4

Esencja Nienawiści, Gdy Opadnie Kurz, Zagaszone Światło, Ślepe Oko, Co to będzie w Diablo 4

Esencja Nienawiści, Gdy Opadnie Kurz, Zagaszone Światło, Ślepe Oko, Co to będzie w Diablo 4

Zadanie Esencja Nienawiści rozpoczyna się od kolejnego połączenia się z sojusznikami w Płonących Piekłach, gdzie po przedarciu się przez kolejnych przeciwników, możemy zabrać Kamień Duszy, który zabrała ze sobą Pradia. Kobieta od dawna miała go ze sobą na polecenie Inariusa.

Gdy Opadnie Kurz - boss Nissa i Arszawa Zaraźliwa

gdy_opadnie_kurz_Diablo_IV_1_.jpg

Etap Gdy Opadnie Kurz rozpoczynamy od rozmowy z Donanem, po czym wkrótce stajemy na wzgórzu w walce z bossem Karum, Ogar Nienawiści. Po wygranej możemy porozmawiać o sytuacji z Loratem, aby już niebawem udać się na pojedynek z Nissą, Skazą Nienawiści. Po niej znów toczymy rozmowę z horadrimem, by następnie wspólnie trafić na arenę gdzie... dochodzi do walki z bossem w postaci Arszawy Zaraźliwej (tak to był boss world z beta testów)! Po niej ponownie toczymy istotny dialog fabularny.

gdy_opadnie_kurz_Diablo_IV_3_.jpg

gdy_opadnie_kurz_Diablo_IV_5_.jpg

Zagaszone Światło - opis przebiegu misji

Gdy docieramy we wskazane miejsce, odnajdujemy kolejne Płatki Lilit. Następnie obserwujemy animację prezentującą przybycie Inariusa i jego sił do piekła, gdzie tenże toczy pojedynek ze swoją byłą ukochaną. Następnie omawiamy to z grupą oraz kierujemy się dalej, mierząc się z licznymi demonami i przeciwnikami...

W miejscu ich potyczki Lorat proponuje, aby spróbować wykorzystać Niewidzące Oko. Donan sprzeciwia się temu, ale już niebawem zostaje z zaskoczenia zaatakowany, a wszyscy stają do grupowej obrony przed nieumarlakami. Stan zaatakowanego horadrima jest kiepski...

Ślepe Oko - wątek

slepe_oko_Diablo_IV_1_.jpg

W ramach Ślepego Oka po wykorzystaniu go, obserwujemy scenkę z Lilit i Astarotem, po czym Córa Nienawiści przejmuje kontrolę... Nasza postać zostaje zamknięta w koszmarze, którego zwieńczeniem jest dotarcie do ciała jej syna Rathmy. Następnie trafiamy do Ołtarza Lilit, gdzie dochodzi do jej propozycji, po czym następuje atak koszmarnych monstrów.

Niespodziewanie z interwencją zjawia się Mefisto, otwierającym portal. Ten przenosi nas do Jaskini, gdzie doszło do pierwszego spotkania przy ognisku. Po kolejnej scence wracamy do walki, która tym razem odbywać się będzie poprzez pojedynki z powracającymi, duchowymi bossami.

slepe_oko_Diablo_IV_4_.jpg

slepe_oko_Diablo_IV_5_.jpg

Co to będzie w Diablo 4 - Koniec Aktu VI

co_to_bedzie_Diablo_IV.jpg

Po tych zdarzeniach nasza postać odzyskuje przytomność oraz toczy rozmowę z Neirelą. Po niej następuje scena odejścia Donana, a po niej dialog oraz wspólne poszukiwanie Neireli. Po zejściu w dół następuje kolejny dialog z dziewczyną, przerwany przybyciem i propozycję Mefista. W jej ramach pojawia się portal, przenoszący bohaterów do Katedry Nienawiści.

Przy Tronie Śmierci dochodzi do dialogu z Neirelą, która w ramach scenki podejmuje istotny wybór fabularny. Po nim dochodzi do nadejścia Lilit, z którą rozpoczyna się walka (pojedynek z bossem: Lilit, Stworzycielka Sanktuarium). 

Po zwycięstwie odbywa się z druga walka z bossem Lilit, Córa Nienawiści, tym razem w formie, gdzie jest już zauważalnie trudniej, a ilość ataków i ich obszar zwiększa się. Jednocześnie w wyniku jednej z mocy, dochodzi do zmniejszania się dostępnego terenu, po którym jako postać możemy się poruszać. Gdy jednak zwyciężymy, powracamy do Lorata, po czym następuje kolejne rozdzielenie się...

boss Lilit

co_to_bedzie_boss_lilit_Diablo_IV_2_.jpg

Komentarze :

Inne poradniki:

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners