Pielgrzymka i Osąd Światłości - Diablo 4

lubiegrac poradniki Diablo 4 Pielgrzymka i Osąd Światłości - Diablo 4autor:Anox

pielgrzymka_Diablo_IV_1_.jpg

Misja Pielgrzymka sprawdzi naszą wytrzymałość oraz oczyści duszę naszej postaci z Diablo 4. To wszystko czynimy, aby móc spotkać się sam na sam z potężnym Inariusem, bez którego nie będzie można pokonać Czarnego Jeziora. Co musimy zrobić w ramach tego zadania, aby przejść je bez problemu?

Pielgrzymka w Diablo 4 - misja fabularna

Niezwykła Pielgrzymka w Diablo 4 rozpoczyna się od dotarcia na miejsce, gdzie rozpocznie się proces oczyszczenia i błogosławieństwa od samego Inariusa. Aby ją rozpocząć, musimy porozmawiać z Vigo. Ten skieruje nas w stronę ołtarza na Zachodzie, skąd można wyruszyć.

Przez większość czasu cała pielgrzymka odbywa się poprzez docieranie do poszczególnych ołtarzy oraz na odczytywaniu zapisków pokutnych. Gdy przejdziemy całą trasę, walcząc w międzyczasie z licznymi demonami i potworami. W przypadku tego zadania zdecydowanie warto postawić na umiejętności i sprzęt nastawiony na obrażenia obszarowe oraz kontrolę tłumu, gdyż zewsząd pojawiać się będą rywale.

Docieramy na miejsce, odnosimy figurkę do ostatniego ołtarza, a następnie rozmawiamy następnie z Vigo, który wydaje się coraz bardziej przerażony i zastały w swoich błędach oraz grzechach, jakie dokonał.

pielgrzymka_Diablo_IV_2_.jpg

Osąd Światłości - zadanie

Ten fragment zadania rozpoczynamy od wejścia do Alabasowego Monastyru, skąd udajemy się na audiencję poprzez Portal Blasku Ojca. To właśnie w tym miejscu skrył się sam Inarius. Ten etap zadania kończy się powrotem i dialogiem z Pradią

pielgrzymka_Diablo_IV_3_.jpg

Komentarze :

Inne poradniki:

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners