Bagienna Gościnność - Donan, Taisa i wilk - Diablo 4

lubiegrac poradniki Diablo 4 Bagienna Gościnność - Donan, Taisa i wilk - Diablo 4autor:Anox

wiedzma_pustkowi_Diablo_IV_2_.jpg

Bagienna Gościnność to kolejne zadanie z Donanem w Diablo 4 skupiające się na przygotowaniu kryształu dusz do pojmania Lilit. Niespodziewanie wraz z Podróżnikiem/Podróżniczką, liczyć mogą na pomoc Taisy oraz... na ponowne spotkanie z Mefistofelesem...

Bagienna Gościnność w Diablo 4

Misja Bagienna Gościnność w Diablo 4 rozpoczyna się od dotarcia do Donana, gdzie odbywamy po nim rozmowę wraz z obecną na miejscu Sabbat. Następnie wybieramy się do Wieży, gdzie... okazuje się, że gospodarzem jest Taisa, z którą mamy okazję porozmawiać.

Zadanie Wiedźma Pustkowi

Po dialogu udajemy się na wyprawę na wschód, gdzie mamy odwiedzić Voltę, by uzyskać od niej srebro. Na miejscu jej nie ma, a my dokonujemy przeszukania oraz... po chwili rozmawiamy z gospodynią. Szybko okazuje się, że tę... do współpracy przekonała sama Lilit! To oznacza przeprowadzenie walki z bossem, dość łatwym.

Po zwycięstwie powracamy do Wieży i... tutaj pojawia się ważna informacja! Otóż nie możemy tego uczynić z użyciem teleportu, ponieważ nasz bohater wyrzuci srebro na podłogę. Gdy dojedziemy na miejsce koniem lub na pieszo, możemy odłożyć surowiec w określone miejsce, po czym prowadzimy kolejną rozmowę.

wiedzma_pustkowi_Diablo_IV_1_.jpg

Wątek Obciążony umysł

Przygotowania do dostrojenia Kamienia wymagają zamieszania srebra, obrócenia kołem, roztarcia siarki oraz działań Donana. Te jednak kończą się porażką rozmową z Taisą na zewnątrz.

obciazony_umysl_Diablo_IV.jpg

Klatka Żałości - opis misji

W ramach tej misji wybieramy się do Nienasyconego Bagna, gdzie na miejscu rozmawiamy z Taisą. Wiedźma prosi nas o zdobycie dwóch rzeczy, pierwszą wystarczy zgarnąć, druga natomiast wymaga pokonania pewnego mocniejszego przeciwnika oraz towarzyszących potworów. Następnie powracamy, aby następnie zapalić 3 kadzidła.

Po rozmowie z Taisą obserwujemy scenkę fabularną, dramat Donana oraz wkrótce pojawia się ponownie Mefisto w formie wilka, próbujący nas zachęcić do bezpośredniego starcia z Lilit. Po jej odrzuceniu powracamy tuż przed Wieżę, do której się udajemy.

klatka_zalosci_Diablo_4_1_.jpg

klatka_zalosci_Diablo_4_2_.jpg

Krok naprzód - przejście zadania

Ten etap wątku rozpoczynamy od rozmowy z Taisą oraz ponownego przeprowadzenia rytuału z Donanem, który tym razem uzupełniony zostaje o scenkę fabularną, która wieńczy wszystkie minione wydarzenia z tej linii kampanii i Aktu V.

Komentarze :

Inne poradniki:

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners