Wewnętrzny Mrok i X'Fal, Oszpecony Baron - Diablo 4

lubiegrac poradniki Diablo 4 Wewnętrzny Mrok i X'Fal, Oszpecony Baron - Diablo 4autor:Anox

wewnetrzny_mrok_Diablo_IV.jpg

Wewnętrzny Mrok, X'Fal i Oszpecony Baron to de facto drugie zadanie, a w zasadzie wątek w Diablo 4, w ramach którego gracze mają okazję zmierzyć się z pierwszym bossem w postaci potężnego trolla.

Wewnętrzny Mrok (i X'Fal,Oszpecony Baron) w Diablo 4

Wewnętrzny Mrok rozpoczyna się wraz z zakończeniem się poprzedniego zadania, kierując graczy do podziemi Ruin Wyjącego Lodu. Na miejscu przemierzamy kolejne pokoje, mierzymy się ze szkieletami, pozyskujemy zasoby oraz przebijamy się coraz głębiej.

x_fal_diablo_4.jpg

Walka z Bossem X'Fal, Oszpecony Baron w Diablo IV

Następnie pojawia się w zasadzie punkt kulminacyjny całego zadania Wewnętrzny Mrok, czyli pojedynek z X'Falem. Sporej wielkości troll nie należy do szybkich przeciwników, ale jako boss dysponuje naprawdę mocnym uderzeniem oraz kilkoma typami ataków i zadawanych obrażeń.

Gdy go pokonamy, możemy zgarnąć z niego cenny sprzęt, oraz wybrać się z powrotem do Vani.  przy kładce odnajdziecie linę, z pomocą której możliwy jest sprawniejszy przebieg misji, którą kończy rozmowa z Vani i kolejny wątek...

 

 

Komentarze :

Inne poradniki:

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners