Nekromanta: Zew Zaświatów - Diablo 4

lubiegrac poradniki Diablo 4 Nekromanta: Zew Zaświatów - Diablo 4autor:Anox

zew_zaswiatow_Diablo_IV_1_.jpg

Nekromanta: Zew Zaświatów to specjalna misja poboczna w Diablo 4, za której sprawą Nekromantka czy Nekromanta może pozyskać umiejętność wzywania potężnego golema bojowego. Co musiym jednak zrobić, aby zaliczyć to wyzwanie oraz odblokować nowy czar?

Nekromanta: Zew Zaświatów w Diablo 4 - przejście misji

Zadanie Nekromanta: Zew Zaświatówrozpoczyna się od uzyskania 25 poziomu kierując klasą Nekromanty. Następnie wybierając akurat tę misję, kierujemy się do Strzaskanych Szczytów, gdzie wpierw odbywamy modlitwę przy ołtarzu poświęconego Rathmie, pierwszemu z Nekromantów.

Wtedy objawia nam się niejaki Malturus, który wspomina, że przeznaczone jest nam poznanie umiejętności wzywania potężnego golema. Następnie w tej misji z Diablo 4 musimy pokonać szereg kościotrupów, aby zebrać z nich Nienaruszone Kości.

Kolejnym celem do zrealizowania jest udanie się do jaskini duchów. Tam wchodzimy w interakcję ze słojem, do którego zbierane będą dusze pokonanych przez nas przeciwników. Gdy zwyciężymy w tej walce, odbywamy ostatnią rozmowę z Maltorusem i pozyskujemy nową moc.

zew_zaswiatow_Diablo_IV_2_.jpg

zew_zaswiatow_Diablo_IV_3_.jpg

 

Komentarze :

Inne poradniki:

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners