Na drugą stronę i Droga w dół - Diablo 4

lubiegrac poradniki Diablo 4 Na drugą stronę i Droga w dół - Diablo 4autor:Anox

na_druga_strone_Diablo_IV_1_.jpg

Misja Na drugą stronę to istotne fabularnie zadanie, które prezentuje nam kolejne wydarzenia dotyczące przyszłości Lilit, Neireli oraz całego Sanktuarium. Za Czarnym Jeziorem w Diablo 4 czeka gracy spore wyzwanie oraz... niespodziewana pomoc!

Na drugą stronę w Diablo 4 - opis misji

Zadanie Na drugą stronę w Diablo 4 rozpoczynamy od dotarcia na miejsce, gdzie stoczy się rozmowa z Neirelą, z którą docieramy na dół. Tam nasza sojuszniczka decyduje się na moment przywrócić do życia swoją matkę, z którą toczy poruszającą rozmowę. Następie po krótkie rozmowie samodzielnie udajemy się na drugą stronę Czarnego Jeziora, po przeprowadzaniu rytuału.

na_druga_strone_Diablo_IV_2_.jpg

Zadanie Droga w dół

Kolejnym krokiem w tej misji jest przedostanie się do Nekropoli Pierworodnych, co uniemożliwia nam blokada. Aby ją zdjąć, musimy przedostać się do narośli, które następnie eliminujemy wraz z kolejnymi demonami i potworami. Tak też powracamy do odblokowanego wejścia, skąd docieramy do miejsca, gdzie zmierzymy się z potężnym bossem.

Niespodziewaną pomoc udziela nam Rycerz Pokutny, który szczególnie w chwili potężnego ataku obszarowego ratuje nas poprzez swoje pole obronne. Gdy wspólnie pokonujemy zagrożenie, przekonujemy się, że pod potężną zbroją krył się wycieńczony Vigo...

Następuje rozmowa oraz scena fabularna. Następnie możemy wejść w interakcję z kolejnymi płatkami, obserwując jeszcze jedną retrospekcję, tym razem ze sceną fabularną.

Droga w dół diablo 4

Determinacja Światłości - wątek z Diablo IV

Zwieńczeniem misji jest wydostanie się podziemi oraz stoczenie ostatecznego dialogu, który zamyka zadanie.

determinacja_swiatlosci_Diablo_IV.jpg

Komentarze :

Inne poradniki:

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners