Postacie - Diablo 4

lubiegrac poradniki Diablo 4 Postacie - Diablo 4autor:Anox

Postacie stanowią jeden z najważniejszych aspektów fabularnych w Diablo 4, w oparciu o bohaterów, protagonistów oraz antagonistów i różnego typu przeciwników, kształtuje się niezwykła opowieść oraz początek zupełnie nowej sagi dla całej marki Blizzarda.

Postacie w Diablo 4

W tym miejscu odnajdziecie najważniejsze postacie w Diablo IV wraz z opisem ich roli, znaczenia, charakteru oraz historii, jaka się wiąże z nimi oraz ich udziałem w opowieści fabularnej.

Lilit

lilit_Diablo_IV_2_.jpg

Córka Mefistofelesa to zło czystej postaci, które niegdyś zdecydowało się wejść w bliską relację z Inariusem, dzięki czemu powstało Sanktuarium. Matka i jej ukochany pragnęła, aby to miejsce było skryte przez wieczną wojną, jednakże ostatecznie i tu doszło do zmagań. To sprawiło, że weszła w konflikt z ukochanym, który ją wygnał i zdecydował się zniknąć...

Obecnie próbuje powrócić do sił oraz władzy, mając własny plan na to, jak może wykorzystać Sanktuarium do obronienia go oraz jednoczesnego zgładzenia sił Piekielnych oraz Niebiańskich.

Inarius

inarius_Diablo_IV.jpg

Były archanioł Inarius ze względu na swoją relację z Lilit oraz stworzenie Sanktuarium i Nefalemów, ostatecznie został wygnany z Niebios. Po ucieczce od Wiecznego Konfliktu ostatecznie stworzył dla niego nowe pole działania, choć próbuje je poprzez swoją Katedrę Światłości, próbuje przygotować swoje dzieci na powrót zagrożeń oraz najazdy demonów.

Znajdując się wśród swoich wiernych, próbuje odkupić swoje winy, a jednym ze sposobów na osiągnięcie tego celu jest powstrzymanie byłej ukochanej Lilit...

Lorat

lorat_Diablo_IV.jpg

Stale działający naukowiec w strukturach horadrimów, Lorat nigdy nie przestał pracować, nawet pomimo zmniejszenia się zagrożenia. Na wieści o powrocie Lilit postanowił bezpośrednio stanąć do walki ze złem, próbując poznać jej plan oraz pozyskać sojuszników do walki o ludzkość, która jego zdaniem jest ofiarą zarówno Niebios, jak i Piekieł oraz Matki Santuarium.

Donan

donan_Diablo_IV.jpg

Obecnie nieco tchórzliwy i słaby Donan, niegdyś był jednym z potężniejszych horadrimów, który obecnie próbuje skrywać tajemnice z przeszłości oraz zła, które zagrażało niegdyś światowi Sanktuarium. W tych okolicznościach wychowuje swoje syna oraz próbuje dbać o podwładnych. Zatroskany ojciec liczył, że za swojego życia będzie mógł cieszyć się spokojem i pokojem, jednakże także i na jego drodze staje złowcielone...

Eliasz

eliasz_Diablo_IV.jpg

Eliasz jest byłym horadrimem, który przez cała znany był ze swojej dociekliwości oraz bezwzględności w poszukiwaniu wiedzy. Złe cechy sprawiły, że zdecydował się swoje nadzieje pokłaść w Lilit, stając się jej wiernym akolitom. Były uczeń Lorata zdecydował się porzucić dotychczasową rolę, stając się niezwykle istotnym narzędziem dla Córki Nienawiści...

 

Komentarze :

Inne poradniki:

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners