Mikstury zdrowia - Jak je ulepszyć? Jak zwiększyć ich ilość? - Diablo 4

lubiegrac poradniki Diablo 4 Mikstury zdrowia - Jak je ulepszyć? Jak zwiększyć ich ilość? - Diablo 4autor:Anox

mikstury Diablo 4

Mikstury zdrowia wbrew pozorom odgrywają jeszcze większą rolę w Diablo 4, dostarczając graczom dodatkowe pole wymagań. W jaki sposób możemy sobie ułatwić zabawę? Jak jesteśmy w stanie je ulepszyć? Jak możemy zwiększyć ilość eliksirów w Diablo IV?

Mikstury zdrowia - Jak je ulepszyć? Jak zwiększyć ich ilość? w Diablo 4

Blizzard zdecydował się postawić na Mikstury zdrowia, których ilość i moc początkowo nie jest zbyt duża, ale z czasem możemy je sprawnie rozszerzyć oraz wzmocnić.

Jak ulepszyć Eliksiry zdrowia w Diablo IV?

W ramach kampanii fabularnej oraz dokonywanych postępów wraz z przekroczeniem poziomu doświadczenia przychodzi specjalne zadanie, kierujące graczy do Kiwiosadu, gdzie po raz pierwszy mamy okazję .

Jak powiększyć ilość Mikstur zdrowia w Diablo 4?

Zdrowotne eliksiry możemy rozszerzyć także ilościowo, o czym nie jesteśmy już tak bezpośrednio informowani. Aby to uczynić, możemy zdecydować się na dokonanie szeregu aktywności w poszczególnych obszarach. Gdy osiągniemy w nich odpowiedni poziom szacunku, z pomocą mapy oraz przycisku "Y"/"Trójkąt" możemy odebrać nagrodę za przekroczenie określonego progu.

O ile pierwszy skupia się na dodatkowym punkcie umiejętności, o tyle drugi jest powiększenie zasobu posiadanych Mikstur Zdrowia. W ten sposób z podstawowych czterech możemy mieć ich osiem.

 

Komentarze :

Inne poradniki:

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners