Skrytka - Czy można ją powiększyć? - Diablo 4

lubiegrac poradniki Diablo 4 Skrytka - Czy można ją powiększyć? - Diablo 4autor:Anox

Skrytka to cenny dodatek do przechowywania przedmiotów w Diablo 4, który ma jednak ograniczone miejsce, podobnie do naszego ekwipunku. Czy możemy ją jednak powiększyć? Czy jesteśmy w stanie uzyskać większą przestrzeń na sprzęt i dodatki?

Do czego służy Skrytka - w Diablo 4

Jeżeli brakuje Wam miejsca w ekwipunku w Diablo IV, to spokojnie najcenniejsze zdobycze możemy odłożyć do Skrytki, która mieści się w największych ośrodkach Sanktuarium, często bardzo blisko szafy, w ramach której możemy wykorzystać skórki dla postaci.

Czy można powiększyć Skrytkę? 

W Diablo 4 Skrytka ma ograniczone miejsce, które możemy jednak powiększyć za 100 tysięcy złota, o ile na początku kwota ta jest bardzo duża, o tyle mniej więcej na początku drugiej połowie kampanii są to już środki niemałe, ale na tyle nie znaczące, że spokojnie możemy sobie pozwolić na podwojenie przestrzeni na bronie, zbroje oraz dodatki czy kryształy oraz diamenty.

 

Komentarze :

Inne poradniki:

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners