Podupadła świetność i Boss Venarda - Diablo 4

lubiegrac poradniki Diablo 4 Podupadła świetność i Boss Venarda - Diablo 4autor:Anox

Zadanie Podupadła świetność w Diablo 4

Podupadła świetność to jedno z dłuższych i bardziej skomplikowanych zadań w Diablo 4, które pozwoli graczom stanąć przed samym Inariusem oraz poznać jego punkt widzenia i wizję tego, co pragnie osiągnąć poprzez Sanktuarium i działania dokonane przez jego ukochaną Lilit.

Zadanie Podupadła świetność w Diablo 4

Podupadła świetność rozpoczyna się od wyprawy do Jeleśnej, gdzie mamy odbyć rozmowę z kapitanem Ankersem, którego siedziba znajduje się w środku miasta. W ten sposób poznajemy szczegóły dalej realizowanego wątku w Diablo 4.

Podupadła świetność w Diablo 4

Rycerz i Sroczka w Diablo IV

Automatycznie rozpoczyna się misja Rycerz i Sroczka, kierująca nas do ruin, gdzie znajduje się Vigo. Spotykamy go w chwili, gdy toczy dyskusję z młodziutką Neirelą, której matka należała do specjalnej ekspedycji. Ostatecznie całe trio udaje się w dół.

Rycerz i Sroczka w Diablo IV

Przedsięwzięcie - misja w D4

Tak też otwiera się wątek Przedsięwzięcie, które skupia się na Zejściu jeszcze niżej, gdzie toczy się walka z zasadzką oraz przejście dalej w pół.

Jej śladem - Misja Diablo 4

Gdy wyjdziemy z tarapatów, odbywamy trudną rozmowę z Vigo, z którym jesteśmy w stanie odblokować przejście przez wielką bramę. Tam obserwujemy wielu rannych wojowników oraz odbywamy krótki dialog z odchodzącym Grendanem. Ostatecznie dalej udajemy się jedynie z Neirelą oraz... napotykamy na pierwszą Retrospekcję w postaci Krwawych Płatków.

Jej śladem - Misja Diablo 4

Zadanie: Szturm na Bramę w Diablo IV

Wchodzimy do Kołyski, gdzie ponownie pojawia się mroczna Pieczęć oraz Retrospekcja. Po niej przechodzimy dalej, walczymy z kolejnymi potworami, staje przeciw nam mini boss, a następnie kolejna retrospekcja oraz kolejne zablokowane drzwi. Tym razem Neireli może je odblokować, a my skupiamy się na obronieniu jej przed kolejnymi potworami. Ostatecznie po zwycięstwie przechodzimy przez Prastarą Bramę...

Misja Cena Wiedzy - Walka z Bossem Venarda

W zasadzie ostatnim etapem misji Cena Wiedzy jest dotarcie do Venardy, która toczyć będzie rozmowę ze swoją córką. Wszystko kończy się oczywiście wielkim starciem z bossem. Pojedynek ten odbywa się w 3 fazach, pomiędzy którymi różnica skupia się na ilości przeciwników, którzy staną przeciwko naszej postaci. Warto obserwować demonice, które są powiązane z Venardą, gdyż to ich zdrowie jest de facto punktami życia bossa. 

Aby skutecznie sobie poradzić, musimy obserwować efekty magii, która wyrzucana jest co pewien czas oraz krąży po podłodze. W innym przypadku w krótkim czasie ujrzymy, jak błyskawicznie obniżać się będzie poziom zdrowia. Po zwycięstwie ostatecznie dojdzie do finałowego dialogu i zapowiedzi kolejnego zadania.

Komentarze :

Inne poradniki:

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners