Nieprzewidziana Wizyta - Diablo 4

lubiegrac poradniki Diablo 4 Nieprzewidziana Wizyta - Diablo 4autor:Anox

nieprzerwidziana_wizyta_Diablo_IV_1_.jpg

W tym miejscu odnajdziecie przejście misji Nieprzewidziana Wizyta w Diablo 4 z opisem aktywności, które następują w ramach zadania. Co musimy zrobić, aby zaliczyć ten wątek fabularny?

Nieprzewidziana Wizyta w Diablo 4 - opis misji

Nieprzewidziana Wizyta w Diablo 4 rozpoczyna się udania się do Twierdzy Eldhaim, gdzie odbywamy rozmowę z dowódcą straży, którą jest Komandor Antje. To za jej sprawą skierowani zostajemy w stronę Pokutnego Rycerza, dzięki któremu dostajemy się do wnętrza potężnej siedziby. W środku spotykamy Donana, w trakcie rozmowy z jego synem Yorinem

mroczne_omeny_Diablo_IV.jpg

Mroczne Omeny w Diablo IV

Kolejnym etapem realizacji misji jest dotarcie do rezydencji, gdzie odbywamy dialog z Namiestnikiem Wilfredem. Tam Mroczne Omeny wprowadzają graczy do Pracowni Donana, gdzie poprzez płatki Lilit obserwujemy kolejną retrospekcję. Gdy ona się kończy nasza postać zostaje zaangażowana z odparcie ataku Kozłoludów. 

Koniec wątku odbywa się poprzez rozmowę z Donanem...

Komentarze :

Inne poradniki:

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners