Ciężkie Brzemię i Dziedzictwo Horadrimów - Koniec Epilogu Diablo IV - Diablo 4

lubiegrac poradniki Diablo 4 Ciężkie Brzemię i Dziedzictwo Horadrimów - Koniec Epilogu Diablo IV - Diablo 4autor:Anox

ciezkie_brzemie_Diablo_IV.jpg

Ciężkie Brzemię i Dziedzictwo Horadrimów to dwa ostatnie zadania kończące epilog kampanii fabularnej Diablo 4. Jak przebiegają dwie końcowe misje, zarysowujące przyszłe wydarzenia w ramach nowej sagi Blizzarda w świecie Diablo?

Ciężkie Brzemię i Dziedzictwo Horadrimów w Diablo 4 - opis przejścia

Zadanie Ciężkie Brzemię rozpoczyna się i koncentruje się na wyprawie do Krypty Horadrimów, gdzie najpewniej przebywa młoda Neirela. W trakcie podróży Blizzard przytacza nam jej liczne wypowiedzi, nieco sugerując, co się faktycznie może niebawem zdarzyć. Gdy docieramy na miejsce, okazuje się że dziewczynki nie ma, a pozostał po niej jedynie list.

Dziedzictwo Horadrimów w Diablo 4 - Epilogu Diablo IV

Po tym zdarzeniu z listem udajemy się do Lorata znajdującego się w osobistej posiadłości Donana, gdzie mężczyzna zaczyna się domyślać, do czego doszło. Następnie wchodzimy z nim w dialog, po czym obserwujemy kolejną scenkę fabularną zarysowującą to, co może czekać graczy w ramach nowej sagi.

 

Komentarze :

Inne poradniki:

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners