Barbarzyńca - Diablo 4

lubiegrac poradniki Diablo 4 Barbarzyńca - Diablo 4autor:Anox

Barbarzyńca to klasyczny wojownik z Diablo 4, koncentrujący się na walce wręcz, potężnych atakach, przyjmowaniu obrażeń oraz wsparciu się umiejętnościami i magią. Jaką charakterystyką dysponuje? Kto powinien po niego sięgnąć? Co go wyróżnia? Jak nim grać? Jakie buildy wybrać?

Barbarzyńca - opis postaci z Diablo 4

Blizzard NIE zdecydował się dokonać żadnej specjalnej rewolucji w klasie Barbarzyńcy, który pozostaje w sporej mierze klasycznym wojownikiem przyjmującym na siebie spore obrażenia, starającym się siać chaos wśród rywali krok po kroku odbierając wielu z nim zdrowie. Błyskawiczny wskoczenie w grupkę potworów oraz szereg ciosów obszarowych sprawia, że fani walki na bliskim dystansie z licznymi rywalami będą wybierać właśnie tę postać.

Poprzez określone umiejętności oraz wyposażenie, gracze mogą stawiać na kombinacje ciosów, na ataki skupione na pojedynczym wrogowi, na kontrolowaniu grupki stworów czy na balansowaniu pomiędzy funkcją tanka oraz skutego rozdawacza obrażeń przeciwnikom. Poprzez szereg okrzyków możliwe jest zmienianie stanu i efektów nałożonych na przeciwników czy tych, przypisanych jego sojusznikom.

Specjalizacje Barbarzyńcy w Diablo IV

W Diablo IV Barbarzyńcę można pokierować mocniej stronę tłuczenia i ogłuszenia rywali, jak i na wojownika z dwoma broniami siekanymi wykorzystującymi podbicie efektów krwawienia czy wrażliwości. Dodatkowo zapomnieć nie można także o klasycznym pojedynczym mieczu/młocie dwuręcznym z potężnymi atakami.

Barbarzyńca - styl w D4

To gracz będzie mocno mógł modyfikować styl gry Barbarzyńcom w Diablo IV, rozpoczynając modyfikacje od poziomu wyboru wyposażenia (określona broń czy jej kombinacja). Głównym wyróżnikiem tej klasy są oczywiście ataki obszarowe, co najlepiej obrazowały przeprowadzane beta testy. Niezwykle istotną rolę odgrywać będą okrzyki, zapewniające pasywne bonusy.

 

Komentarze :

Inne poradniki:

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners