Łotrzyca - Diablo 4

lubiegrac poradniki Diablo 4 Łotrzyca - Diablo 4autor:Anox

łotrzyk diablo 4

Podczas BlizzConu 2021 organizatorzy zdecydowali się ujawnić kolejną klasę postaci z Diablo 4, którą została Łotrzyca. To powracająca propozycja do cyklu, stawiająca zarówno na skrytobójstwa, jak również na dystansową walkę z użyciem odpowiedniego sprzętu.

Ogólna charakterystyka klasy Łotrzyka w Diablo IV

Miecze oraz sztylety oraz łuki i kusze pozwolą naszej bohaterce zachować wielką porcję swobody, lekkości, mobilności oraz zarządzania przestrzenią. Łotrzyca posługiwać się będzie odpowiednimi umiejętnościami do posyłania pocisków, uciekania od ataków czy okrążeń, a także zapewni możliwość bezpośredniego podołania wyzwaniu.

Bardzo istotną rolę odgrywa nie tylko granie na dystans oraz dynamiczna zmiana miejsca poprzez skok oraz unik, zapewniające możliwość uniknięcia przyjęcia na siebie obrażeń, samodzielnie mogąc skutecznie razić zarówno najsłabsze demony, jak również skutecznie odbierając punkty zdrowia potężnych bossów.

Specjalizacje Łotrzycy w Diablo 4

Powracająca klasa Łotrzyka doczekała się postawienia na aż trzy specjalizacje, skoncentrowane na nieco innym podejściu do eliminowania potworów oraz przeciwników:

  • Combo Point - skupiona na sekwencjach i czasie zadawanych obrażeń;
  • Shadow Realm - bazująca na skrytobójczych atakach oraz zaskoczeniu i zadawaniu wielkich obrażeń;
  • Exploit Weakness - to możliwość postawienia na obniżanie wytrzymałości postaci i zadawaniu dodatkowych obrażeń w zależności od słabości naszego przeciwnika.

Łotrzyca, a żywioły w D4

Rzecz jasna nie mogło zabraknąć możliwości wykorzystania trucizny czy żywiołów (lód czy cień). W ten sposób będziemy tworzyć niebezpieczne kombinacje, mogące długo czy znacząco dobijające paski zdrowia rywali.

 

Komentarze :

Inne poradniki:

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners