Oaza Wspomnień - Koniec Aktu III - Diablo 4

lubiegrac poradniki Diablo 4 Oaza Wspomnień - Koniec Aktu III - Diablo 4autor:Anox

oaza_wspomnien_Diablo_IV.jpg

Misja Oaza Wspomnień w Diablo 4 stanowi zamknięcie Aktu III w ramach nowej gry Blizzard Entertainment. Jak dochodzi do finiszu? Co należy zrobić w ramach tego zadania, aby je przejść na spokojnie?

Oaza Wspomnień w Diablo 4 - misja

Zadanie Oaza Wspomnień w Diablo IV rozpoczyna się od dotarcia oraz rozmowy na miejscu z Loratem, a następnie próbujemy lokalnych mieszkańców zachęcić do pełnienia roli przewodników. Ostatecznie po trzech rozmowach kierowani jesteśmy do pewnego, nieco szalonego starca. Powracamy do naszego towarzysza oraz ruszamy do kryjówki tajemniczego mężczyzny. Przebijając się przed bandytów, ostatecznie docieramy na tyły budynków, gdzie toczymy rozmowę z Meshifem.

Ciało z Kości - zadanie

Kolejnym krokiem w tym wątku jest udanie się na wskazane miejsce, gdzie odbywa się kolejna rozmowa z Loratem oraz Taisą, a następnie udajemy się w podobnym celu do Meshifa. Ostatecznie decydujemy się udać za nim, musząc jednocześnie uważać na zadawane obrażenia oraz wiry, które mogą doprowadzić naszą postać nawet do śmierci! Na trasie przygotowano specjalne miejsca na wypoczynek.

Wątek Za maską

Gdy docieramy na miejsce, ostatecznie wchodzimy specjalny wejściem do Wywyższonego Tarasu, gdzie możemy odbyć dialog z Magnatem.

za_maska_Diablo_IV.jpg

Przebijając zasłonę - zadanie w Diablo IV

Kolejnym krokiem jest przechodzenie przez spory pałac, próbując przechwycić oraz powstrzymać Eliasza posiadającego Niewidzące Oko. Ostatecznie odbywa się rozmowa z nim, a po niej ujrzeć możemy specjalnie przygotowaną retrospekcję. To jednak dopiero pierwszy z pojedynków z byłym horadrimem, występującym ponownie w roli bossa. Gdy udaje nam się pozyskać wspomniany przedmiot, w ostatecznie uciekamy oknem oraz próbujemy powrócić do naszego przewodnika.

przebijajac_zaslone_Diablo_IV.jpg

Ekshumowane Relikty - Koniec Aktu III

Na miejscu okazuje się, że Mashif został trafiony nożem, w wyniku czego dochodzi do pożegnania się z nim oraz powrotu do kaplicy. Tam ponownie dochodzi do dialogu oraz scenki fabularnej z narracją Lorata, zamykającą Akt III.

boss_eliasz_upadly_horadrim_Diablo_IV.jpg

Komentarze :

Inne poradniki:

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners