Klasy postaci - Diablo 4

lubiegrac poradniki Diablo 4 Klasy postaci - Diablo 4autor:Anox

klasy postaci diablo 4

W Diablo 4 gracze w dniu premiery odnajdą pięć klas postaci, którymi będziemy mogli pokierować poprzez swoje wykreowanych bohaterów, stających się legendami w ramach świata Sanktuarium. Kogo będziemy mogli wybrać? Jakich wojowników wyślemy do walki?

Znane klasy powrócą w Diablo IV!

Przy okazji pierwszego oficjalnego ujawnienia tytułu mogliśmy się dowiedzieć, że prace rozpoczęły się od klasycznej czarodziejki posługującej się magią żywiołów. W akcji towarzyszyć jej może kierowany przez innego gracza drugi, potrafiący się zmieniać w imponująco prezentujące się zwierzęta.

W późniejszym okresie ujrzeliśmy, jak w akcji szereg opcji graficznych prezentuje swoimi atakami Barbarzyńca, a na efektownym zwiastunie swoje wdzięki doskonale prezentowała Łotrzyca, powracająca po pewnym czasie od serii na dobre.

Na koniec przy okazji wspomnianego wydarzenia w czerwcu 2022 roku "Zamieć", zdecydowała się ogłosić, że grono klas postaci w Diablo IV uzupełni również potężna i efektownie prezentująca się Nekromantka ze swoimi mocami przywracania do walki poległych potworów czy wojowników.

Ile jest klas bohaterów w Diablo IV?

"Zamieć" zdecydowała się zaoferować na starcie Diablo 4 aż 5 różnych klas postaci, którymi możemy pokierować tym razem w Sanktuarium. Każda z nich dysponuje odmienną specyfiką oraz możliwościami kształtowania bohatera pod własne preferencje.

Klasy postaci w Diablo 4

  • Czarodziejka
  • Druid
  • Łotrzyca
  • Barbarzyńca
  • Nekromantka

Która klasa była najczęściej wybierana w Diablo IV?

Nieco niespodziewanie dla wielu kilka dni po premierze Diablo IV, twarz medialna projektu Rod Fergusson zdecydował się zdradzić, że najczęściej wybieraną klasą postaci była... Czarodziejka/Czarodziej!

Najlepsze postacie w Diablo 4

  1. Czarodziejka/Czarodziej
  2. Nekromanta/Nekromantka
  3. Łotrzyca/Łotrzyk i Barbarzyńca/Barbarzynka
  4. Druid/Druidka

 

 

Komentarze :

Inne poradniki:

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners