Kodeks potęgi - Diablo 4

lubiegrac poradniki Diablo 4 Kodeks potęgi - Diablo 4autor:Anox

Kodeks potęgi to kolejna nowość w Diablo 4, mająca zagwarantować graczom dodatkowe pole do ulepszenia swojego bohatera, dostarczając mu specjalne bonusy oraz wzmocnienia różnego typu aspektów i wyposażenia.

Co oferuje Kodeks potęgi w Diablo 4?

Kodeks potęgi (Codex of Power) w Diablo 4 to miejsce, w którym gracze mogą odnaleźć wszystkie pozyskiwane Aspekty, które następnie możemy nie tylko przeglądać, ale także wykorzystywać do wzmocnienia postaci lub zagwarantowania odpowiedniej kombinacji pomiędzy mocą oraz wyposażeniem, tworząc wyjątkowo silną synergię.

Aspekty w Diablo IV

Omawiany Kodeks potęgi rozwija się wraz z pozyskiwaniem przez Aspektów, czyli specjalnych bonusów oraz wzmocnień w Diablo 4, nagradzającego graczy za specjalne osiągnięcia oraz uzyskiwane zwycięstwa.

Jak zdobyć Aspekty w Diablo 4?

Aby powiększać swoją kolekcję Aspektów, musimy krok po kroku zaliczać kolejne podziemia (dungeony). Wraz z kolejnymi sukcesami, gromadzić będziemy współczynniki czy moce, umożliwiające wzmocnienie interesujących nas mocy, czarów bądź połączeń pomiędzy statystykami naszej postaci oraz jej wyposażenia czy konkretnego zestawu sprzętu.

Komentarze :

Inne poradniki:

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners