Szepty umarłych - Diablo 4

lubiegrac poradniki Diablo 4 Szepty umarłych - Diablo 4autor:Anox

szepty_umarlych_Diablo_IV.jpg

Szepty umarłych to pierwsze zadanie w ramach endgame'u Diablo 4, oferujące graczom możliwość zrealizowania specjalnych zleceń z jedną z kilku nagród do wyboru. Jak możemy szybko levelować po skończeniu kampanii Diablo IV?

Szepty umarłych w Diablo 4

Zadanie priorytetowe Szepty umarłych w Diablo 4 rozpoczyna się od rozmowy z Loratem oraz uzgodnienia, co Podróżniczka/Podróżnik może obecnie zrobić, wobec ostatnich wydarzeń. Ostatecznie decyduje się porozmawiać z Drzewem Szetów.

W związku z tym docieramy na miejsce w Hawezarze, gdzie odbywamy rozmowę z duchem oraz zwisającymi głowami. Po akceptacji realizowania zleceń, musimy się zająć pierwszymi 10 przysługami. Wybór, których się podejmiemy, zależy tylko i wyłącznie od nas.

Przysługi dla Drzewa umarłych

Blizzard dba o to, aby stale dochodzi do rotacji przysług w Diablo IV, jednocześnie te zawsze są ograniczone czasowo, zatem musimy rozsądnie podchodzić do wyboru tego, czym się chcemy aktualnie zająć. W innym przypadku te zwyczajnie nam przepadną. Gdy uzyskamy wymaganą ich liczbę 10, następnie te zostają zablokowane, a my możemy spokojnie udać się do Drzewa Umarłych.

szepty_umarlych_nagrody_w_diablo_iv.jpg

Nagrody za Przysługi w Szeptach umarłych z Diablo IV

Gdy tam trafimy i oddamy przysługi, zleceniodawca zaproponuje nam jedną z trzech skrzyń do wyboru. Te potrafią różnić się nie tylko typem, ale także rzadkością przedmiotów, które z nich będą wypadać.

 

Komentarze :

Inne poradniki:

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners