Zniszczenie i Ruina oraz Zimna Krew - Diablo 4

lubiegrac poradniki Diablo 4 Zniszczenie i Ruina oraz Zimna Krew - Diablo 4autor:Anox

zniszczenie_i_ruina_Diablo_IV.jpg

Misja Zniszczenie i Ruina oraz Zimna Krew w Diablo 4 sprawdzą możliwości graczy w poszukiwaniu wskazówek oraz rozwiązywaniu zagadek. Poprzez te Zadania konieczne jest poszukiwanie określonych miejsc na mapie Sanktuarium.

Zniszczenie i Ruina w Diablo 4 - opis misji

Zniszczenie i Ruina spowoduje, że gracze w kampanii Diablo 4 rozpocznie się od poszukiwania w miasta w gęstym bagnie. Odnaleźć je możemy w zachodniej części wskazanego obszaru. Na miejscu okaże się, że wejście jest blokowane poprzez figurę, której wydarto dwa kryształy pełniące rolę oczu węża. Aby dokonać postępu konieczne jest odnalezienie obu, jedno znajduje się na pobliskim ołtarzu (mniej więcej na środku), drugie natomiast przy rannym bandycie na północy.

Zadanie Zimna Krew

zimna_krew_Diablo_IV_1_.jpg

Ostatecznie wchodzimy do Pełzającego Mroku, aby następnie korytarzami udać się na północ, gdzie mieści się wielki skarbiec. Gdy próbujemy zdobyć z niego swoje zasoby, wpadamy w pułapkę oraz walkę z bossem - Mohlon, Wężowa Królowa. Po zwycięstwie możemy zgarnąć kadziło oraz powracamy do Lorata. Na miejscu... Neirela zaskakuje wszystkim niezłym żartem... ;)

zimna_krew_Diablo_IV_2_.jpg

zimna_krew_Diablo_IV_3_.jpg

Komentarze :

Inne poradniki:

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners