Mapa Sanktuarium - Diablo 4

lubiegrac poradniki Diablo 4 Mapa Sanktuarium - Diablo 4autor:Anox

Mapa Sanktuarium w Diablo 4 ma zagwarantować graczom szereg ciekawych miejsc, liczne niespodzianki, zakątki pełne niezwykłych historii oraz lokacje wypełnione tajemnicami wartymi odkrycia. Gdzie przyjdzie się graczom wybrać do walki ze złem?

Świat oraz niezwykła mapa Sanktuarium w Diablo IV ma zagwarantować graczom sporą dawkę roku, uzupełnionego o szereg intrygujących oraz różnorodnych miejsc, gdzie nie zabraknie zła do pokonania oraz sekretów do odkrywania.

Pełne wody i skalnych konstrukcji Wybrzeże Scosglen kryje w sobie liczne korytarze pomiędzy wzgórzami, Monastyr Orbiej zaskoczy fanów swoją pustynnością, starożytną i nowoczesną architekturą oraz pięknymi widokami zniszczonej przestrzeni. Mroźny Kiowosad jest już doskonale znany graczom z beta testów, natomiast Zapomniane zakątki świata przerażą swoim połączeniem licznych podziemnych konstrukcji, obecnie zdominowanych przez zakorzenione gęsto splugawienie.

Plugawe pieczary zdominowane zostały przez gęstą sieć grot, korytarzy oraz przejść w górach i podziemiach, gdzie na każdym kroku czekają pradawne istoty oraz zagrożenia. Zaskoczeniem mogą się ukazać Zatopione głębiny, czyli środowisko wypełnione pozostałościami statków, potężnych konstruktów, budynków i miejsc, zalanych wielką wodą. To właśnie tutaj, doskonale odnalazły się topielce i inne wodne istoty...

Pamiętać należy także o tym, że czwarta odsłona Diablo jest usługą-jako-grą, zatem zawartość będzie regularnie rozszerzana i zapewne obejmie to także odkrywanie kolejnych przestrzeni ze świata Sanktuarium.

Mapa Sanktuarium w Diablo 4

  • Wybrzeże Scosglen
  • Monastyr Orbiej
  • Kiowosad
  • Podziemia Sanktuarium
  • Zapomniane zakątki świata
  • Plugawe pieczary
  • Zatopione głębiny
  • Strzaskane Szczyty

 

Komentarze :

Inne poradniki:

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners