Rozwidlona Ścieżka - Otwarcie Aktu V - Diablo 4

lubiegrac poradniki Diablo 4 Rozwidlona Ścieżka - Otwarcie Aktu V - Diablo 4autor:Anox

Zadanie Rozwidlona Ścieżka w Diablo 4 otwiera 5 akt kampanii fabularnej, zabierający graczy do Zarbinzetu, gdzie realizujemy misję dla Donanan, odkrywając Tajemnice Zakarum. Jak sprawnie możemy przejść tę misję?

Rozwidlona Ścieżka - zadanie w Diablo 4

Misja Rozwidlona Ścieżka rozpoczyna się w Diablo 4 od przybycia naszej postaci do Zarbinzetu, gdzie odbywa się rozmowa o dokładnym planie działania, po czym udajemy się bezpośrednio do Donana.

Tajemnice Zakarum - misja

W ramach wątku fabularnego Tajemnice Zakarum docieramy we wskazane miejsce, gdzie odbywamy miejsce o sytuacji w twierdzy. Następnie rozpoczynamy wspinanie się na jej teren oraz zmierzymy się z licznymi potworami i demonami. Gdy docieramy do środka, możemy aktywować portal oraz poprzez interakcję podnosimy kratownicę i dialog.

Pogrzebana Nienawiść - koniec wątku

Końcowy etap tego wątku odbywa się poprzez przejście do Splugawionej Krypty, gdzie czekają nas liczne starcia. Następnie rozmawiamy z Donanem, który rozpoczyna rytuał, a my stajemy w jego obronie. Po rozmowie z bossem dochodzi do wpadki, po której zadanie się kończy dialogiem.

Komentarze :

Inne poradniki:

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners