Czarodziejka - Diablo 4

lubiegrac poradniki Diablo 4 Czarodziejka - Diablo 4autor:Anox

Czarodziejka to jedna z ciekawszych klas z Diablo 4,gdyż za jej sprawą bawić się można nie tylko magią oraz poszczególnymi czarami, ale także szeregiem mocy, bonusów i żywiołami. Kto zatem będzie czerpał najwięcej radości z tego typu zabawy? Jak grać najefektywniej na dystansie? Jakie buildy wybrać?

Czarodziejka - opis postaci z Diablo 4

Tradycyjnie Czarodziej otrzymuje szereg niezwykłych mocy, którymi można się na kilka sposób bawić w Diablo IV, mając do dyspozycji sporą swobodę taktyczną. W ten sposób możliwe będzie kombinowanie już nie tylko samymi umiejętnościami, ale i magią jako taką. Talenty można poświęcić na stworzenie szeregu kombinacji i układów, choć warto zawsze pamiętać o tym, by zbyt mocno nie pójść w specjalizację i ostatecznie odnieść porażkę z rywalami, skuteczniej radzącymi sobie z naszymi mocnymi stronami.

Utrzymując się na spory dystans możemy kontrolować nie tylko przestrzeń, ale także na wiele sposób możemy próbować zaskakiwać pojedynczych oraz grupowych przeciwników, zmieniając aktywnie układy umiejętności, talentów oraz wyposażenia, dążąc do stworzenia odpowiedniej kombinacji pomiędzy licznymi statystykami.

Specjalizacje Czarodzieja w Diablo IV

Czarodziejka potrafi obrać różne ścieżki rozwoju, jedną z nich jest nastawienie się na zadania bardzo wysokich obrażeń, co odbędzie się kosztem innych parametrów, a z drugiej strony można postawić na znacznie mocniejsze kombinacje i bonusy dla wykorzystania żywiołów, aby w ten sposób stworzyć serię mnożników oraz wzmocnień do poszczególnych zaklęć.

Zapomnieć nie można także o odpowiednim wsparciu ochrony naszego maga, tak aby agresywne ataki różnych rywali i potworów nie kończyły się szybkimi zgonami. W ten sposób możliwe jest odpowiednie przygotowanie postaci do uników oraz przemieszczania i manipulowania siłami mroku.

Nie można zapomnieć także o klasyce, która powraca w Diablo 4, czyli układzie Glass Cannon dla Czarodzieja. Ta ryzykowna i skierowana głównie do najmocniejszych graczy propozycja skupia się na zadaniu absolutnie najwyższych obrażeń, choć odbywa się to poprzez mocne osłabienie ochrony bohatera. W ten też sposób należy cały czas pamiętać o obronie oraz konieczności zachowania przestrzeni do ewentualnego uniku czy ucieczki.

Czarodziejka - styl w D4

Zapomnieć nie możemy także o tym, że magia obejmuje także przywołania, z pomocą których talenty zapewniają możliwość odetchnięcia, odczekania na koniec cooldownu czy do uzupełnienia się poziomu zdrowia lub many. Nic jednak nie zmienia fakt, że wykorzystanie Czarodzieja wymaga od gracza odpowiedniego wyczucia, skutecznego utrzymywania dystansu, kontroli nad rywalami oraz łączenia ze sobą umiejętności i wyposażenia, aby praktycznie każdy czar znacząco osłabiał rywali.

 

Komentarze :

Inne poradniki:

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners