Otwieranie Oka - Start Aktu IV - Diablo 4

lubiegrac poradniki Diablo 4 Otwieranie Oka - Start Aktu IV - Diablo 4autor:Anox

otwieranie_oka_Diablo_IV.jpg

Zadanie Otwieranie Oka stanowi otwarcie Aktu IV w Diablo 4, prezentując graczom kolejne spotkanie z Taisą oraz Donanem otwarciem przed graczami nowych mechanik i systemów. Co czeka graczy tym razem w krótkim etapie zabawy?

Otwieranie Oka - Start Aktu IV w Diablo 4

Otwieranie Oka rozpoczyna się od rozmowy z Taisą, po czym dokonujemy przeniesienia Niewidzącego Oka, po czym aktywujemy je oraz odpala się scenka fabularna, prezentująca możliwość podejrzenia działań Elisza oraz Lilit.

Dotyk Mistrza - opis zadania

Po odbyciu się jej rozmawiamy z Loratem oraz ekipą, po czym udajemy się do Kiwiosadu, aby tam przekazać Donanowi list od jego dawnego przyjaciela. Na miejscu rozmawiamy z nim w Katedrze Światłości. W trakcie tej rozmowy Donan proponuje nam wierzchowca!

Wątek Zaginiona sztuka

Misję Zaginiona sztuka zabiera nas z powrotem do Krypty Horadrimów, gdzie dochodzi do pierwszego spotkania pomiędzy Neirelą oraz Donanem, my z nim udajemy się do drugiej części siedziby, gdzie przyjdzie nam się zmierzyć z pająkami oraz odkrycia tajemnic działania tej formacji. Po ogarnięciu pulpitu, zapoznania się z notatkami oraz powrotem do pracowni mamy wszystko, aby ruszyć dalej.

Komentarze :

Inne poradniki:

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners