Build Barbarzyńca (pod levelowanie) w Diablo IV - Diablo 4

lubiegrac poradniki Diablo 4 Build Barbarzyńca (pod levelowanie) w Diablo IV - Diablo 4autor:Anox

Levelowanie Barbarzyńcą w Diablo IV wymaga od gracza pozyskania pakietu umiejętności, dzięki którym możliwe będzie sprawne zwiększenie zadawanych obrażeń, aby w ten sposób móc sprawnie dokonywać postępów i odblokowywać większe ilości doświadczenia. Oto umiejętności, które Barbarzynka koniecznie musi posiadać, aby sobie radzić w walce i grindowaniu.

Build Barbarzyńca (pod levelowanie) w Diablo IV

Buildy Barbarzyńca w Diablo IV są dość różnorodne, ale bez dwóch zdań na początku zabawy tę klasą zdecydowanie warto wybrać pakiet umiejętności, które sprawiają, że przeciwnicy różnoracy szybko będą padać pod naszymi atakami. Szczególnie na starcie warto zadbać o odpowiednie wsparcie dla możliwości kontrolowania tłumu oraz eliminowania licznych przeciwników, aby później skupić się na DPS-ie kierowanym w stronę pojedynczego gracza.

Levelowanie głównie polega na umiejętnościach oraz mocach obszarowych, dzięki którym sprawniej będziemy eliminować duże grupy nacierające na Barbarzynkę. By wzmocnić jej skuteczność warto odpowiednio dobrać sprzęt, aby nasze ciosy były obszerne oraz płynne, tworząc synergię z innymi skillami.

Umiejętności w buildzie na doświadczenie Barbarzynki w Diablo 4

  • Młynek
  • Trąba powietrzna
  • Uderzenie w ziemię
  • Wyzywający okrzyk
  • Okrzyk wojenny
  • Zew Starożytnych
  • Huczący Głos (pasywna)

 

Komentarze :

Inne poradniki:

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners