Szemrzące obole - Diablo 4

lubiegrac poradniki Diablo 4 Szemrzące obole - Diablo 4autor:Anox

szemrzace_obole_Diablo_IV.jpg

Szemrzące obole to specjalna, mocno ograniczona waluta w Diablo 4, którą gracze zostają obdarzeni za specjalne osiągnięcia, ale... której nagrody nie zawsze okazują się naprawdę wartościowe. Jak zatem możemy je najlepiej spożytkować? Jak powiększyć maksymalny zasób?

Szemrzące obole w Diablo 4

Szemrzące obole to specjalne, fioletowe i rzadko występujące monety, które spożytkować możemy w Diablo IV w zasadzie tylko i wyłącznie w jeden sposób. Otóż jest to waluta, którą zbierają Dostarczyciele kuriozów. To właśnie u nich możemy ją wydać, w zamian otrzymując dowolny przedmiot z kategorii, którą wybierzemy.

Jak zdobyć Szemrzące obole w Diablo IV?

Pozyskiwanie Szemrzących oboli odbywa się poprzez zrealizowanie zadań głównych i pobocznych oraz poprzez zaliczenie trudniejszych wydarzeń na żywo i po pokonaniu najmocniejszych przeciwników, w ramach większych wyzwań. To wszystko razem sprawia, że kolekcjonujemy je w tempie dość wolnym.

Jak najlepiej wydać Szemrzące obole?

W Diablo 4 jest jeszcze jedna opcja na spożytkowanie Szemrzących oboli. Otóż poprzez wydanie uch na Szepczące klucze, możemy otworzyć specjalne skrzynie znane jako Milczące skrzynie, z których często wypada naprawdę, naprawdę niezły sprzęt.

szepczacy_klucz_Diablo_IV.jpg

Komentarze :

Inne poradniki:

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners