Ile trwa kampania fabularna? Ile ma aktów? Ile zajmuje 100% przejście? - Diablo 4

lubiegrac poradniki Diablo 4 Ile trwa kampania fabularna? Ile ma aktów? Ile zajmuje 100% przejście? - Diablo 4autor:Anox

Ile zajmuje przeciętne przejście kampanii fabularnej Diablo 4? Najnowsza opowieść będzie jedną z dłuższych, gdyż składa się na nią kilka aktów. Ile czasu trzeba poświęcić na 100% przejście gry Blizzard Entertainment?

Ile czasu zajmuje kampania fabularna Diablo 4?

Dotychczas "Zamieć" NIE zdecydowała się oficjalnie zdradzić, jak długa będzie kampania Diablo 4, niemniej od samego początku otrzymywaliśmy informacje o sporej skali produkcji. Ma to być jedna z największych produkcji z cyklu, która w dodatku będzie się przez wiele lat rozwijać.

Jak długo trwa przejście w 100% Diablo IV?

Nie możliwe jest określenie przejścia w 100% Diablo IV, gdyż Blizzard Entertainment zdecydował się na model usługi-jako-gry, która będzie rozwijana przez lata nową zawartością oraz atrakcjami i wyzwaniami.

Ile Diablo 4 ma aktów?

Jak się dowiedzieliśmy przed premierą, Diablo 4 będzie naprawdę długie, gdyż kampania ma zaoferować aż 6 aktów!

 

Komentarze :

Inne poradniki:

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners