Rozkładanie i naznaczanie - Diablo 4

lubiegrac poradniki Diablo 4 Rozkładanie i naznaczanie - Diablo 4autor:Anox

Rozkładanie i naznaczanie przedmiotów w Diablo 4 początkowo może nie robić na Was wrażenia, jednakże z czasem oba aspekty odgrywają jeszcze większą rolę w zabawie. Co oferują te aktywności? Co możemy na nich zyskać? Co zapewnia poprzez nie kowal?

Co daje rozkładanie przedmiotów w Diablo 4?

Rozkładanie to specjalna czynność w Diablo 4, za której sprawą gracze mogą zrezygnować ze sprzedaży przedmiotów, decydując się na rozłożenie u kowala sprzętu na rzecz różnorodnych materiałów. W ten sposób możemy zbędne rzeczy podmienić na rzecz składników umożliwiających ulepszenie preferowanych przez nas broni czy zbroi.

Czym jest naznaczanie sprzętu w Diablo IV?

W przypadku naznaczania w Diablo 4 możemy się podjąć, aby wykorzystać Aspekty zdobywane z przedmiotów legendarnych oraz po zrealizowaniu wybranych podziemi dla klasy naszej postaci. W ten sposób będziemy w stanie znacząco zmodyfikować bonusy, mogąc regularnie wybierać sprzęt, zachowujący synergię z naszymi umiejętnościami oraz typem builda.

 

Komentarze :

Inne poradniki:

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners