Powrót bohatera, Nagroda bohatera, Modlitwy o Zbawienie, W poszukiwaniu odpowiedzi, Rytuał Przejścia, Brakujące fragmenty - Diablo 4

lubiegrac poradniki Diablo 4 Powrót bohatera, Nagroda bohatera, Modlitwy o Zbawienie, W poszukiwaniu odpowiedzi, Rytuał Przejścia, Brakujące fragmenty - Diablo 4autor:Anox

powrot_bohatera_Diablo_IV.jpg

Powrót bohatera, Nagroda, Modlitwy o Zbawienie, W poszukiwaniu odpowiedzi, Rytuał Przejścia, Brakujące fragmenty to duża i spójna ze sobą misja kończąca Prolog Wędrówka w Diablo 4. Co trzeba zrobić, aby rozpocząć na dobre zabawę?

Powrót bohatera - początek misji w Diablo 4

Po pokonaniu X'Fala, otrzymujemy od gry zlecenie Powrót bohatera. Wpierw kierujemy się do wioski, aby tam powiadomić gospodynię o wykonanym zleceniu. Po rozmowie nasz bohater/bohaterka decyduje się pozostać na miejscu, gdzie... dochodzi do otrucia. Po nim następuje porwanie oraz wpuszczenie do ciała protagonisty/protagonistki tajemniczych czerwonych płatków. W ostatniej chwili samotny kapłan pokonuje przeciwnika, aby następnie wspólnie stajemy naprzeciw mieszkańcom wioski.

Nagroda bohatera - dalszy etap

W ramach Nagrody bohatera konieczne jest dotarcie do Josefa, a następnie wejście i odkrycie, co się kryje w Kaplicy.

nagroda_bohatera_Diablo_IV.jpg

Modlitwy o Zbawienie - zlecenie w Diablo 4

Tam nasza postać traci przytomność, a wraz z tym obserwujemy, czego dokonała w tym miejscu Lilit, swego rodzaju Modlitwy o Zbawienie. Po przebudzeniu się odkrywamy, że Josef uratował naszą postać oraz podpalił miejsce, gdzie doszło do tragedii i rozbudzenia się zła...

W poszukiwaniu odpowiedzi - wyprawa do Lorata

Po rozmowie ostatecznie kierujemy się W poszukiwaniu odpowiedzi w stronę chaty Lorata, gdzie... na miejscu nikogo nie ma. Następnie przeglądamy jego domostwo, odblokowujemy przejście poprzez Szafkę z książkami i wchodzimy w interakcję z czaszką na stole. Następnie rozpoczyna się ważna scenka fabularna oraz dialog z doświadczonym wojownikiem.

Rytuał Przejścia - wyprawa do Kiwiosadu

Następnie wraz z Loratem udajemy się do Kiwiosadu, choć wcześniej możemy zajrzeć do tajnego pokoju, gdzie znajduje się notatka fabularną, którą możemy przesłuchać. Kolejnym krokiem jest udanie się do Kiwiosadu, gdzie zatrzymuje nas strażnik. Po krótkiej kłótni ostatecznie nasza postać musi przejść tytułowy Rytuał Przejścia. Gdy go wykonana i spali drewno z wybranym wyryciem, ostatecznie wchodzimy do środka miasta.

brakujace_fragmenty_Diablo_IV.jpg

Brakujące fragmenty - Koniec zadania i Prologu Wędrówka w Diablo IV

Brakujące fragmenty jako zakończenie tego zadania rozpoczyna się od rozmowy z Loratem już w Kiwiosadzie, gdzie ten posyła nas do lokalnego kupca, celem odebrania od niego jego broni: Glewii. Na miejscu okazuje się, że musimy wybrać 20 sztuk złota, ale przy okazji kupiec Ozren oferuje nam także wyjątkowy amulet. 

Z przedmiotami udajemy się z powrotem do horadrima, przekazując mu należności oraz zamykając to zadanie i cały Prolog Diablo 4.

Komentarze :

Inne poradniki:

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners