Okruchy Poczytalności - Diablo 4

lubiegrac poradniki Diablo 4 Okruchy Poczytalności - Diablo 4autor:Anox

okruchy_poczytalnosci_Diablo_IV_1_.jpg

Okruchy Poczytalności nie jest trudnym czy długim zadaniem w Diablo 4, niemniej warto się z nim zapoznać wcześniej, ponieważ w trakcie pewnych poszukiwać pojawiają się spore kłopoty z projektem z odbiorem elementów interaktywnych.

Okruchy Poczytalności w Diablo 4

Zadanie Okruchy Poczytalności rozpoczyna się w Diablo 4 od dotarcia do Lorata, skąd misja kieruje nas dalej do domu Genbara. Krok po kroku odkrywamy, że podejrzenia się potwierdzają, ale by przejść dalej, musimy odnaleźć wszystkie notatki oraz wejść w interakcję ze wszystkimi figurkami w jego domu.

Wtedy Lorat zmieni swoją pozycję oraz zorientuje się, że w ostatnim z pokojów widoczne są ślady wpływu Eliasza oraz jego działa, w których wykorzystuje niczego nieświadomych ludzi.

W tym miejscu warto poświęcić chwilkę czasu na zejście na boczną ścieżkę, gdyż mieści się przy niej Ołtarz Lilit!

okruchy_poczytalnosci_Diablo_IV_2_.jpg

Następnie udaje nam się dostać do samego Genbara, który już de facto utracił świadomość. A to oczywiście oznacza, że czeka nas walka z bossem. O ile na początku jest naprawdę łatwo, o tyle w drugiej połowie wezwany zostanie Momon, który stanowi już wyraźniejsze zagrożenie.

Gdy ich pokonamy, dojdzie do ważnego dialogu z Loratem...

Komentarze :

Inne poradniki:

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners