Dzika Natura, Pogrzebane Sekrety, Donan, Yorin i boss Astarot - Diablo 4

lubiegrac poradniki Diablo 4 Dzika Natura, Pogrzebane Sekrety, Donan, Yorin i boss Astarot - Diablo 4autor:Anox

dzika_natura_Diablo_IV_1_.jpg

Dzika Natura to początek końca II Aktu gry Diablo 4, w tym miejscu odnajdziecie opis oraz informacje o przejściu zadania z głównego wątku fabularnego. Co trzeba zrobić, aby przejść tę misję oraz zamknąć początkowy wątek fabularny związany z Donanem, jego synem Yorinem oraz działaniami Lilit z między innymi Nefainem?

Dzika Natura w Diablo 4 - opis misji

Misję rozpoczynamy od dotarcia we wskazane miejsce, gdzie poszukujemy Kapitana lokalnego oddziału Rycerzy. W ten sposób w ramach zadania Dzika Natura w Diablo 4 poznajemy Razję. Po dialogu z nią udajemy się w prawidłowe miejsce.

dzika_natura_Diablo_IV_2_.jpg

Wewnętrzna Bestia - dalsza część zadania

Niespodziewanie misja kieruje nas za tajemniczym wilkiem. To wraz z nim docieramy do Serca Wrzosowiska, celem odnalezienia Nefaina. Ten jak się okazuje, został oszukany oraz został scalony z pobliskim drzewem. Jego stan jest w zasadzie fatalny...

wewn_trzna_bestia_Nafaim_Diablo_IV.jpg

Wątek Ścieżka Szału

Na drodze naszej postaci znajduje się obecnie Bariera krwi, do której zniszczenia konieczne jest cofnięcie się oraz zniszczenie trzech Nienaturalnych Narośli, które utrzymując blokadę na naszej drodze. 

Misja Kły spaczenia

Po przejściu do Splątanych Gęstwin napotykamy na Piętno Lilit, następnie odbywa się kolejna Retrospekcja z niedawnych wydarzeń. Po jej zakończeniu się docieramy we wskazany miejsce, gdzie czeka nas walka z kolejnym bossem.

kly_spaczenia_Diablo_IV.jpg

Powstrzymanie Przepływu

Gdy uda nam się zwyciężyć, kolejnym krokiem w całym wątku jest powrót do Nafaina, gdzie odbywa się kolejny poruszający dialog w głównym wątku fabularnym.

powstrzymanie_przeplywu_Diablo_IV.jpg

Pogrzebane Sekrety - dalszy przebieg zadania

Po tych wydarzeniach ostatecznie kierujemy się w stronę Twierdzy Eldhaim, gdzie... zgodnie z przewidywaniami doszło do brutalnej inwazji demonów! Wspieramy odparcie ofensywy oraz przebicie się do obozu obrońców. Tam toczymy krótki dialog z Antją.

pogrzebane_sekrety_Diablo_IV.jpg

W ruinach - zlecenie fabularne

W ramach misji W ruinach próbujemy dotrzeć do Wielkiej Sali, jednocześnie przechodząc przez cały zamek oraz kolejne zastępy demonów. Gdy to uczynimy, rozmawiamy z załamanym Donanem. W ten sposób poznajemy przeszłość związaną z Astarotem oraz Kamieniem Dusz znajdującym się pod ziemią.

w_ruinach_Diablo_IV.jpg

Pogrzebana Spuścizna - dalszy przebieg wątku...

Wspólnie docieramy do miejsca, gdzie znajdowało się więzienie Astarota. Tam poprzez Retrospekcję poznajemy losy Lilit, Yorina oraz wspomnianego demona w potwora... Okiełznanie wcześniej zła przez Inariusa oraz wiedza Donana sprawiają, że ojciec nie traci jeszcze nadziei na uratowanie swojego syna.

cien_nad_kerigarem_Diablo_IV.jpg

Cień nad Kerigarem - misja

Razem przemieszczamy się do Kerigaru, gdzie trwa istne piekło. W Dolnym Mieście odbywa się scenka, po której ruszamy do walki z bossem w postaci właśnie Astarota. Ta odbywa się w kilku fazach i dwóch różnych miejscach. Następnie odbywa się rozmowa ze zrozpaczonym Donanem.

boss_Astarot_Diablo_IV_1_.jpg

boss_Astarot_Diablo_IV_2_.jpg

Gdy Płonie Świat - Koniec wątku fabularnego i Aktu II

Dając ojcu spokojne chwile spędzone na pożegnaniu syna, ostatecznie kierujemy się w stronę Strażnika, po czym następuje kolejna istotna scenka fabularna z narracją Lorata... Tak też kończy się Akt II...

gdy_plonie_swiat_koniec_aktu_2_w_Diablo_IV.jpg

Komentarze :

Inne poradniki:

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners