Poziomy umiejętności - Diablo 4

lubiegrac poradniki Diablo 4 Poziomy umiejętności - Diablo 4autor:Anox

Blizzard zdecydował się zmienić system poziomów umiejętności w Diablo 4, tak aby zaoferować graczom świeże doświadczenie czerpiące mimo wszystko bardziej z gier MMO, aniżeli z klasycznych RPG-ów czy hack'n'slashy. Jak przebiegać będzie rozwój mocy bohaterów? Na co postawili tym razem twórcy?

Jak zmieniają się poziomy w Diablo IV!

W ramach ogólnego poziomu poziomów postaci w Diablo 4 zdecydowano się postawić na zasadnicze dwa progi, które uzupełniać będzie można dodatkami w postaci Kodeksu potęgi i aspektów oraz dodatkowych kombinacji parametrów, które mogą znacząco wzmacniać poszczególnych bohaterów.

Ile będzie poziomów podstawowych w D4?

"Zamieć" zdecydowała się postawić na maksymalnie 100 Podstawowych poziomów postaci, które następnie będą się rozwijać dalej w ramach modelu Poziomów Mistrzowskich. To sprawia, że podstawowo nasze umiejętności oraz moce będą szlifowane w ramach kolejnego drzewka i przyznawanych punktów rozwoju.

Za sprawą Mistrzowskich Poziomów możliwe będzie dalsze kształtowanie kierunki, jaki obierze nasza postać podczas walki oraz co będzie wyróżniać jej styl walki i radzenia sobie zarówno z pojedynczymi, jak i z licznymi przeciwnikami.

Poziomy umiejętności w Diablo 4

  • Podstawowe
  • Mistrzowskie

punkty_mistrzostwa_Diablo_IV.jpg

 

Komentarze :

Inne poradniki:

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners