Jak odblokować konia? - Diablo 4

lubiegrac poradniki Diablo 4 Jak odblokować konia? - Diablo 4autor:Anox

Jak odblokować konia w Diablo 4?

Jak można odblokować konia w Diablo 4? Z pomocą wierzchowca można znacznie sprawniej poruszać się poprzez Sanktuarium. Co zatem musimy zrobić, aby móc dorobić się swojego kompana?

Jak odblokować konia w Diablo 4?

Oficjalnie, aby odblokować wierzchowca w Diablo 4, musimy po prostu po raz pierwszy przejść kampanię fabularną, a następnie zrealizować zadanie zatytułowane Przysługa Donana. W ten sposób będziemy się mogli następnie udać do stajennych, aby wybrać swojego konia oraz jedną z dostępnych zbroi/ozdób. I...

przysluga_Donana_Diablo_IV_1_.jpg

Jak najszybciej odblokować wierzchowca w Diablo IV? - Przysługa Donana

Tu jesteśmy nieco wprowadzenie przez Blizzarda w błąd, ponieważ już w ramach pierwszego przejścia, możemy wierzchowca uzyskać po ukończeniu misji Otwarcie oka i w trakcie realizacji zadania Dotyk Mistrza. Gdy powracamy do Kiwiosadu, aby na miejscu spotkać się z Donanem, ten w trakcie rozmowy proponuje nam pomoc lokalnego Mastalerza. 

Wtedy też otrzymujemy zlecenie Przysługa Donana, kierujące nas do stajni, gdzie po krótkim i słodko-gorzkim dialogu odblokowujemy naszego własnego konia, któremu możemy nadać wygląd, jeżeli zdecydowaliśmy się między innymi na zakup przedpremierowy gry.

przysluga_Donana_Diablo_IV_2_.jpg

Rodzaje wierzchowców w Diablo IV

Blizzard zdecydował się postawić przynajmniej na razie na jeden typ wierzchowca, którego możemy co najwyżej ubrać w nieco inne dekoracje oraz zestawy zbroi. Te stanowią jednak jedynie element kosmetyczny, nie wpływający na zabawę.

 

Komentarze :

Inne poradniki:

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners