Bolesny Niepokój, Guulran i Szepty z przeszłości - Diablo 4

lubiegrac poradniki Diablo 4 Bolesny Niepokój, Guulran i Szepty z przeszłości - Diablo 4autor:Anox

bolesny_niepokoj_Diablo_IV_1_.jpg

Bolesny Niepokój to niezwykle ważne zadanie z serii misji Lorata w Diablo 4, w ramach którego podążymy do Monastyru Orbiej, wybierzemy się do Guularanu czy przyjmiemy błogosławieństwo trzech piekielnych bóstw Baala, Diablo oraz Mefisto.

Bolesny Niepokój w Diablo 4 - misja

W Diablo 4 nie zabrakło wyprawy do Monastyru Orbiej, gdzie próbujemy się dowiedzieć, do czego w zasadzie doszło w ostatnim czasie. Przemierzając miejsce brutalnego mordu, pokonujemy licznych przeciwników oraz... by przejść dalej, musimy odnaleźć Czaszkę, będącą częścią figury. W ten sposób poprzez Bolesny Niepokój poznajemy kolejne minione tragedie.

Następnie po przemierzeniu kilku korytarzy, musimy rozwikłać tajemnicę przejścia z trzema częściami. Gdy je złożymy w całość, możemy przejść do pomieszczenia, w którym znajduje się Opat. Po krótkiej rozmowie z nim ten ostatecznie zmienia się w przerażające Fantum Orbieju, pełniące rolę bossa.

bolesny_niepokoj_Diablo_IV_4_.jpg

Zadanie Chwila na Refleksję

Po zwycięstwie powracamy do Lorata, z którym rozmawiamy o minionych zdarzeniach oraz Pomniejszych Złach. Następnie jesteśmy świadkami scenki fabularnej związanej z badaniem ciała demona oraz odkryciem kolejnych tajemnic...

Wątek Poniżenie

Po ostatnich wydarzeniach czeka nas wyprawa do Guularanu, gdzie odbywamy rozmowę z Loratem oraz znajdującą się na miejscu Zolają. Poprzez scenkę fabularną poznajemy dalsze informacje na temat zadania.

miasto_pylu_i_krwi_Diablo_IV_1_.jpg

Miasto Pyłu i Krwi - Guulran

Ostatecznie poprze przejście próbujemy się dostać do rynku w Guularnie, ale jedyne o tam odnajdujemy to demony. Na pobliskim dachu domu znajduje się kobieta, która po uratowaniu się zdradza nam, że powinniśmy się udać w stronę więzienia. Następnie udajemy się dalej na północ. Naszą zgubę odnajdujemy w dosłownie ostatniej celi w okolicy. Za jej sprawą dowiadujemy się o tajnym przejściu, które znajduje się po lewej stronie.

Małe błogosławieństwa - dalszy przebieg zadania

Po przejściu przez ostatnią ze szczelin odbywa się istotna rozmowa. Po niej udajemy się z powrotem do naszej grupy, gdzie panie odjeżdżają, a my pozostajemy z Loratem na miejscu...

miasto_pylu_i_krwi_Diablo_IV_2_.jpg

miasto_pylu_i_krwi_Diablo_IV_3_.jpg

Szepty z przeszłości - zakończenie zadania

Ostatecznie tajnym przejściem dostajemy się do miejsca tak upragnionego od dawna. Następnie przebijemy się dalej oraz przy szczelinie podsłuchujemy istotną rozmowę o wezwaniu kolejnego Pomniejszego Zła. Przechodząc dalej, zmierzymy się z kolejnym bossem oraz zajmiemy się przebadaniem pieczęci blokującej przejście do Azylu Eliasza. Gdy ją zdejmiemy, rozpoczynamy kolejne interakcje oraz badanie miejsca minionych zdarzeń.

Następnie toczymy kolejną rozmowę oraz wychodzimy tajnym wyjściem, mieszczącym się za regałem.

mroczne_zwierciadlo_Diablo_IV.jpg

Przez Mroczne Zwierciadło

Poprzez wątek Przez Mroczne Zwierciadło udajemy się do Świątyni na Górze Civo, gdzie toczymy dialog o konieczności przyjęcia mrocznego błogosławieństwa. Aby je uzyskać, nasza postać musi pomodlić się do trzech bóstw w ich kapliczek: Baala, Diablo oraz Mefisto. Tak też przechodzimy do każdej z nich. Przy ostatniej nasza bohaterka otwiera Mroczne Zwierciadło...

Gdy to uczynimy dowiadujemy się, że tajemniczym wilkiem okazał się sam Mefisto. Ten ma swoje cele oraz pragnie powrócić, jednocześnie chcąc zachęcić nas do walki z działaniami Lilit oraz próbą podporządkowania sobie Większego Zła. Po pokonaniu Barbarzyńców uzyskujemy co chcieliśmy od demona oraz powracamy do swojego świata i toczymy krótki dialog z Loratem.

Komentarze :

Inne poradniki:

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners