Aszawa - Jak pokonać World Bossa? - Diablo 4

lubiegrac poradniki Diablo 4 Aszawa - Jak pokonać World Bossa? - Diablo 4autor:Anox

Aszawa to pierwszy z bossów z Diablo 4, którą gracze mogli powstrzymać w trakcie beta testów. Jak sobie można poradzić z potworem dominującym w ramach pierwszego obszaru Sanktuarium? Jak ją powstrzymać? Co należy osiągnąć? Jaką strategię wybrać?

Jak pokonać Aszawa w Diablo 4?

Początkowo Aszawę mogła pokonać jedynie grupka wojowników z Diablo 4, niemniej jeden z użytkowników udowodnił, że może to uczynić także pojedyncza łotrzyca. W pełnej wersji zapewne sytuacja będzie identyczna, szczególnie z uwagi na możliwość znaczącego wzmocnienia swojego herosa nie tylko w ramach prologu czy pierwszego aktu.

Strategie do pokonania Aszawy

wudjio zademonstrował, że wielką Aszawę powstrzymać można poprzez sporą dawkę cierpliwości oraz skutecznie wykorzystywanie umiejętności odskoku oraz uniku, aby krok po kroku. W ciągu 15 minut konieczne jest posiadacze sporego DPS-a, gdyż w innym, przypadku nawet spore obrażenia określonej jednej umiejętności nie wystarczą. Kluczem jest skuteczne unikanie nieco chaotycznych ataków World Bossa. 

Bestia nawet na późniejszych etapach potrzebuje sporo czasy, aby oddać swój cios czy wykorzystać umiejętność, w związku z czym warto przy podejściu uważnym podejściu dokładnie obserwować animacje poprzedzające nadciągające ataki. W ten sposób będziemy mogli z pełnym zdrowiem, aż do chwil, gdy uniknięcie ich będzie niezwykle trudne.

Od mniej więcej drugiej/trzeciej fazy, liczne umiejętności obszarowo się nakładają oraz sprawiają, że łatwo jest w emocjach w nie wpaść lub źle obliczyć odległość. Warto zatem zabezpieczyć się dodatkowo przed trucizną, której nie będzie brakować.

Nagroda za Aszawę z Diablo IV

Na tę chwilę wiemy, że za powstrzymanie tej bestii można otrzymać klasyczny zestaw przedmiotów, co nie zmienia faktu, że mówimy tutaj o naprawdę niezłych łupach, wyposażeniu oraz prestiżu i sporej porcji punktów doświadczenia.

 

Komentarze :

Inne poradniki:

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners