Zejście w Płomienie i walka z Bossem - Tyran Broll - Diablo 4

lubiegrac poradniki Diablo 4 Zejście w Płomienie i walka z Bossem - Tyran Broll - Diablo 4autor:Anox

Zejście w Płomienie to główne zadanie fabularne, które w Diablo 4 zapewnia graczom możliwość zmierzenia się z bossem Tyranem Brollem oraz spotkania pomiędzy Loratem oraz Eliaszem, próbującym wykonać przerażający, demoniczny rytuał.

Zejście w Płomienie w Diablo 4

Misję Zejście w Płomienie w Diablo 4 rozpoczynamy od przedostania się do Świątyni Najwyższych, gdzie dojdzie do kolejnego etapu wątku fabularnego. Na miejscu otwieramy osobiście Wrota oraz przedostajemy się do środka. Następnie udajemy się we wskazane miejsce, gdzie toczymy rozmowę z Loratem.

Ten oświadcza, że chce się osobiście zająć Eliaszem, udając się samodzielnie w miejsce przeprowadzanego rytuału, który ostatecznie skutecznie przerywa, ale...

Boss Tyran Brol w Diablo 4

Walka z Bossem - Tyran Broll

Gdy nasz sojusznik ucieka z uratowaną kobieta, my stajemy do bezpośredniego pojedynku z bossem, którym został Tyran Broll. Ten potężny przeciwnik zadaje naprawdę spore obrażenia z każdym cięciem, w związku z czym konieczne jest częste i rozsądne unikanie jego ataków oraz przeprowadzanie kontrataków we własnych okienkach.

Na późniejszych etapach nasz przeciwnik decyduje się postawić także na wezwanie swoich maruderów, którzy mogą okazać się męczący w kontekście delikatnego podbierania nam punktów zdrowia.

Po ostatecznym zwycięstwie przenosimy się do przejścia z tyłu oraz toczymy rozmowę z Loratem oraz Taisą o tym, gdzie musimy się udać dalej...

Komentarze :

Inne poradniki:

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners