Zimne i Martwe Wybrzeże, Przebieranie Kości i Fragmenty śmiertelności - Diablo 4

lubiegrac poradniki Diablo 4 Zimne i Martwe Wybrzeże, Przebieranie Kości i Fragmenty śmiertelności - Diablo 4autor:Anox

Zimne i Martwe Wybrzeże to początek sporego wątku fabularnego, które zabiera graczy na wybrzeże, gdzie poprzez Przebieranie Kości dojdzie do tragedii w Diablo 4. Następnie nie zabraknie walki z nieśmiertelnością Eliasza w Pod powierzchnią winnego Morza czy Fragmentów Śmiertelności, kończących zestaw zadań fabularnych.

Zimne i Martwe Wybrzeże w Diablo 4 - opis zadania

Zimne i Martwe Wybrzeże w Diablo 4 wymagają od gracza, aby w ramach zadania przeniósł się na wschodnie wybrzeże, aby tam odnaleźć tajemnicze przejście. Po dotarcie we wskazanym miejscu odbywa się rozmowa, po czym udajemy się w nieco inne miejsce.

Przebieranie Kości - opis misji

Następnie w ramach misji przechodzimy poprzez wraki, po czym dochodzi do zasadzki, w wyniku której Neirela zostaje zaatakowana oraz jest poważnie ranna! To powoduje, że rozdzielamy się, a dalszą drogę pokonujemy samodzielnie. Ostatecznie docieramy do dziwnej trumny, która okazuje się specjalnym przejściem...

przebieranie_kosci_Diablo_IV.jpg

Pod powierzchnią winnego Morza - opis wątku

Pod wodą przedzieramy się przez kolejne korytarze podziemnej świątyni, przy okazji podążając za Echem Eliasza. Ostatecznie docieramy do tajemniczej skrytki, w której podwładny Lilit pozostawił swój palec, który miał zapewnić mu wieczną nieśmiertelność. Gdy wchodzimy z nim w interakcję, dochodzi do zalania całego miejsca!

pod_powierzchnia_winnego_morza_Diablo_IV.jpg

Fragmenty Śmiertelności - koniec wątku fabularnego

Gdy nasza podróżniczka/podróżnik przebudza się, odbywa dialog z Loratem, po czym wyrzuca palec do ognia. Odbywa się krótka rozmowa z Neirelą, kończącą zadanie.

 

Komentarze :

Inne poradniki:

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners