Zbłąkanie - Całun Horadrimów, Początki badań i walka z bossem Czorta, Heroldka Lilit - Diablo 4

lubiegrac poradniki Diablo 4 Zbłąkanie - Całun Horadrimów, Początki badań i walka z bossem Czorta, Heroldka Lilit - Diablo 4autor:Anox

Zbłąkanie w Diablo 4 - opis zadania

Zbłąkanie to jedno z krótszych i prostszych zadań w kampanii fabularnej Diablo 4, zabierające graczy w podróż do Całun Horadrimów. Ten poszukiwać można z Neirelą, która prowadzić będzie badania, kończące się walką z bossem.

Zbłąkanie w Diablo 4 - opis zadania

Zbłąkanie w Diablo IV rozpoczyna się od dotarcia na wskazane miejsce spotkania, gdzie po krótkiej walce odkrywamy, że po prawej stronie od figury znajduje się wejście. Tak też rozpoczyna się misja poszukiwania Całunu Horadrimów.

Zbłąkanie Diablo 4

Całun Horadrimów w Diablo IV

Tak też trafiamy poprzez portal do Zaciemnionego Gaju, gdzie... odbywamy dziwne spotkanie z tajemniczym, Zakrwawionym wilkiem. Ten powoli tłumaczy nam, że sam staje naprzeciw Lilit, w związku z czym stara się pomóc naszej bohaterce. Następnie przechodzimy dalej, gdzie odbywamy już spotkanie z Neirelą. Wspólnie z nią odkrywamy tajemnicę oraz możemy wejść w interakcję z posągiem.

Całun Horadrimów w Diablo IV

Misja Początki badań w Diablo 4

Rozpoczęcie badań wymaga od graczy przejście ścieżką do Krypty, aby pozyskać w ruinach księgę, niezwykle cenną dla Neireli. Gdy to nie do końca się udaje, toczymy z nią rozmowę. Następnie docieramy do przejścia z dwoma drzwiami, gdzie rozdzielamy się, kierując naszą postać w stronę zagrożeń. 

Zwieńczeniem tego wątku jest natrafienie do pokoju, w którym odbędzie się pojedynek z bossem: Czorta, Heroldka Lilit.

Początki badań w Diablo 4

Walka z bossem Czorta, Heroldka Lilit

Aby pokonać Czortę, Heroldkę Lilit konieczne jest odpowiednio inteligentne podejście. Przeciwnika dysponuje kilkoma typami ataków, na które odpowiedzieć możemy głównie cierpliwością. Kombinacje obrażeń mogą okazać się dla naszej postaci niezwykle niebezpieczne, w związku z czym warto zawsze zachować sobie opcję odskoku na wszelki wypadek.

Czorta, Heroldka Lilit - boss diablo 4

Koniec misji

Po odniesieniu zwycięstwa możemy sprawniej powrócić do Neireli z pomocą znajdującego się wcześniej fioletowego teleportu horadrimów. Następnie rozmawiamy z naszą towarzyszką oraz jesteśmy świadkami kolejnej scenki z narracją Lorata.

Komentarze :

Inne poradniki:

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners