Spotkanie umysłów, walka z bossem Anadriel - Koniec Aktu IV - Diablo 4

lubiegrac poradniki Diablo 4 Spotkanie umysłów, walka z bossem Anadriel - Koniec Aktu IV - Diablo 4autor:Anox

Zamkniecie Aktu 4 odbywa się poprzez misję Spotkanie umysłów w Diablo 4. Co musimy zrobić, aby sprawnie zaliczyć zadanie oraz skutecznie poradzić sobie z bossem Anadriel, kończącym Akt IV? Przejście oraz strategia na pojedynek...

Spotkanie umysłów w Diablo 4 - opis zadania

Zadanie Spotkanie umysłów w Diablo 4 rozpoczyna się od przybycia na specjalne spotkanie w Kaplicy, gdzie Taisa zaczyna się nieco źle czuć. Nasza bohaterka/bohater odbywa dialog, po czym... rozpoczyna się poszukiwanie nowej sojuszniczki. Na zewnątrz prawda wychodzi na jaw...

Walka z bossem Anadriel

Po Przybyciu Eliasza Taisa zostaje wykorzystania do wezwania Anadriel, z którą musimy się zmierzyć w pojedynku. Tego Bossa nie jest łatwo pokonać, ze względu na częste próby wyrzucania naszej postaci do obszaru zewnętrznego, gdzie odnosimy niemałe obrażenia i jesteśmy dodatkowo spowolnieni.

Po zwycięstwie powracamy do kaplicy, gdzie odbywamy następną rozmowę.

boss anadriel diablo 4

Oko Cyklonu - Koniec aktu IV

Zakończenie się Aktu IV odbywa się poprzez dialog z Loratem, po czym... ten nagle nas chwali. Po momencie autorzy prezentują kolejną scenkę fabularną z jego narracją. Tak kończy się krótki Akt IV.

Komentarze :

Inne poradniki:

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners