Nad Przepaścią i Stąpając z Nieczystości - Diablo 4

lubiegrac poradniki Diablo 4 Nad Przepaścią i Stąpając z Nieczystości - Diablo 4autor:Anox

nad_przepascia_Diablo_IV_1_.jpg

Misja Nad Przepaścią występuje wraz z zadaniem Stąpając z Nieczystości, prezentując zmagania grupy z Taisą, pragnącej ostatecznie powstrzymać Eliasza. Czy tym razem były horadrim odejdzie? Jak przejść ten etap kampanii Diablo 4?

Nad Przepaścią w Diablo 4 - opis zadania

Zadanie Nad Przepaścią w Diablo 4 przebiega bardzo sprawnie, ponieważ okres od przeprowadzenia dialogu aż do samego wejścia do grobowca przebiega naprawdę sprawnie oraz generalnie bez problemowo. Gorzej jest już później, gdy na miejsce udaje się Eliasz, a my stajemy z nim do walki, występującym w postaci aktualnego bossa. Po wygranej w pojedynku jesteśmy świadkami kolejnej scenki fabularnej.

nad_przepascia_Diablo_IV_2_.jpg

Stąpając z Nieczystości - opis misji

Ten aspekt wątku rozpoczyna się od biegu za Taisą, po czym udaje nam się dotrzeć wcześniej do Lorata, po czym następuje kolejna scenka fabularna. Po niej następuje rozmowa z grupą, a sama Taisa decyduje się odejść, mając swój rachunek wyrównany.

nad_przepascia_Diablo_IV_3_.jpg

Komentarze :

Inne poradniki:

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners