Osąd Bagna, Wężowa Ścieżka, Żałobna Pieśń Grzęzawiska - Diablo 4

lubiegrac poradniki Diablo 4 Osąd Bagna, Wężowa Ścieżka, Żałobna Pieśń Grzęzawiska - Diablo 4autor:Anox

osad_bagna_Diablo_IV.jpg

Osąd Bagna to kolejny początek serii zadań z Wężową Ścieżką oraz Żałobną Pieśnią Grzęzawiska, które rozwijają wątek pogoni za Eliaszem w Diablo 4. Co należy zrobić, aby sprawnie przejść przez bagienne wątki i zadania?

Misja Osąd Bagna w Diablo 4

Zadanie Osąd Bagna rozpoczyna się od wybrania się na miejsce, gdzie przebywają aktualnie Lorat oraz Neirela. Gdy to uczynimy, wspólnie kierujemy się w stronę miejsca, gdzie można zapalić kadzidło. Gdy to uczynimy, ujrzeć możemy kolejną scenkę na silniku gry.

Wężowa Ścieżka - opis zadania

Misja Wężowa Ścieżka rozpoczyna się od podążania za zainspirowaną Neirelą, która po raz pierwszy tak mocno straciła zmysły w Diablo 4. Następnie w trakcie trudów z przedostaniem się przez zamkniętą arenę, dziewczyna próbuje odblokować przejście, natomiast my odpieramy liczne ataki przeciwników. Po wygranej otwiera się możliwość przedostania się na zewnątrz.

Wątek Żałobna Pieśń Grzęzawiska

W ramach kolejnego wątku odbywa się istotna rozmowa, po której czeka graczy kolejna wyprawa wytyczoną ścieżką. Ponownie wpadamy na arenę, gdzie stoczą się liczne pojedynki. Po nich ponownie dochodzi do dialogu, po którym ostatecznie docieramy do Drzewa Szeptów. Następnie odbywa się istotna scenka fabularna, po której dochodzi do rozmowy z Loratem.

zalobna_piesn_grzezawiska_Diablo_IV.jpg

Komentarze :

Inne poradniki:

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners