Jak szybko zdobyć shotguna? - Avatar Frontiers of Pandora

lubiegrac poradniki Avatar Frontiers of Pandora Jak szybko zdobyć shotguna? - Avatar Frontiers of Pandoraautor:Anox

Jak możemy szybko zdobyć shotguna w Avatar Frontiers of Pandora? Co trzeba zrobić, aby jak najszybciej, już na początku rozgrywki pozyskać kolejną broń do naszego arsenału? Od czego zacząć odblokowywanie cennego narzędzia do walki na krótki dystans?

Jak szybko zdobyć shotguna w Avatar Frontiers of Pandora?

Wszystko rozpoczyna się w chwili, gdy ukończymy misję z głównego wątku fabularnego Becoming, a nim rozpoczniemy zadanie The Aranache Clan. Następnie udajemy się do bazy Resistance Headquaters, mieszczącej się w obszarze lasów deszczowych na wschód od Cacoon Hills, w kanionie przy napisie związanym z okolicami Spinner's Circle.

Następnie musimy się zdecydować na podjęcie się zadania Sabotażu obiekty RDA pozyskującego gaz. W Silk Woods pozyskać możemy wskazanie do zrealizowania zadania, aby z nim przenieść się do Harvestera Alpha RDA. Obecne na miejscu jednostki oraz rabaty sprawiają, że mały mamy szansę na przetrwanie w bezpośrednim pojedynku.

Aby zaliczyć to wyzwanie, musimy skutecznie zrealizować trzy cele, co możliwe jest do wykonania pozostając poza zasięgiem wzroku naszych rywali. Jeżeli będziemy odpowiednioskryci, możemy odnieść w tej sferze sukces. Uważajmy na wieżyczki oraz alarmy, które mogą znacząco utrudnić nam robotę!

Gdy zrealizujemy trzy wskazane cele, ujrzymy animację oraz wyniesienie się ludzi z tego obiektu, a nagrodą w jednej ze skrzyń będzie właśnie shotgun.

 

Komentarze :
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners