Najważniejsi przeciwnicy - Baldur's Gate 3

lubiegrac poradniki Baldur's Gate 3 Najważniejsi przeciwnicy - Baldur's Gate 3autor:Anox

Najważniejsi przeciwnicy zostali ujawnieni przez Larian Studios, dzięki czemu wiemy już, z kim przyjdzie nam się zmierzyć w trakcie kampanii Baldur's Gate 3. Kim są nowi, główni rywale w ramach przechodzenia BG III?

Ujawniono najważniejszych rywali w ramach kampanii fabularnej gry Baldur's Gate 3, w której drużyna graczy mierzyć się będzie z aż trójką rywali, którzy różnią się swoją pozycją, możliwościami, zaletami, charakterem oraz sposobem działania, celem zrealizowania swoich celów i marzeń.

Najważniejsi przeciwnicy w Baldur's Gate 3

Generał Ketheric Thorm

Generał Ketheric Thorm (J.K. Simmons) to pierwszy zaprezentowany przeciwników w ramach kampanii, który swoją determinacją oraz siłą pragnie przejąć władzę w mieście oraz świecie, zmagającym się z rosnącym chaosem. Potężny nekromanta wykorzystuje swoją armię nieumarłych, aby zawładnąć Wrotami Baldura. Zniuansowany charakter sprawia, że będzie sobie w stanie poradzić z licznymi rywalami, którzy stoją na jego drodze...

Lord Enver Gortash

Lord Enver Gortash (Jason Isaacs) - ceniony, wschodzący projektant Stalowych Strażników szybko stał się ważnym graczem po zaginięciu księcia Ravengardu. To właśnie on i jego maszyny odpowiada za dopilnowania w mieście porządku.

Orin The Red

Orin The Red (Maggie Robertson) - arcymistrzyni zadawania bólu oraz wyrafinowanych morderstw, która poprzez możliwości zmiany kształtu oraz wyglądu stała się niezwykle niebezpieczna. Może być praktycznie każdym, utrzymując się w tajemnicy przez długi czas. Pod wieloma maskami skrywa swoje intencje oraz potrafi przyjąć rolę, ujawniając się dopiero podczas aktu morderstwa.

 

Komentarze :
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners