Jak zacząć planowane swojego miasta? - Cities Skylines 2

lubiegrac poradniki Cities Skylines 2 Jak zacząć planowane swojego miasta? - Cities Skylines 2autor:Anox

W poniższym tekście odnajdziecie porady oraz wskazówki dotyczące tego, jak warto zacząć planowane swojego miasta w Cities Skylines 2. Przygotowaliśmy pakiet podstawowych informacji oraz wskazań, które umożliwią Wam uniknięcie sporych problemów na początkowym i późniejszym etapie zabawy.

Jak zacząć planowane swojego miasta w Cities Skylines 2?

1.Zaprojektuj główną drogę

Pierwszym co musimy zrobić podczas projektowania swoje idealnego miasta w Cities Skylines 2 jest odpowiednie zaprojektowanej głównej drogi. Jedynie w ten sposób będziemy mogli przygotować metropolie na możliwe liczne korki oraz problemy z płynnością. Z tego też względu zdecydowanie warto dobrze przeanalizować teren oraz dobrać trasę, która pozwoli nam zapomnieć o licznych, późniejszych kłopotach. W końcu im większe będzie miasto, tym drastyczniej powiększy się jego liczba mieszkańców.

2. Co z mediami?

Tym razem autorzy zdecydowali się ściśle przywiązać główną infrastrukturę wodną oraz elektryczną do wytyczanych tras, zatem drogi naturalnie stają się także przestrzeniami, które łączą poszczególne budynki z podstawowymi zasobami. W tym momencie jednak warto pomyśleć o odpowiedniej elektrowni czy oczyszczalni ścieków, która umożliwi nam płynniejszy start.

3. Stwórz żyjące dzielnice!

Colossal Order przygotowały również narzędzia zapewniające szanse a sprawne podzielenie miasta oraz jego ulic zgodnie z własną wizją oraz potrzebami. Dobieranie dzielnic stanie się początkiem spełniania potrzeb mieszkańców, którzy będą przybywać do naszej metropolii.

4. Przygotuj się na ekspansję...

Wraz z pierwszymi sukcesami nasza miejscowość zacznie się powiększać, co wymaga od nas odpowiedniej wizji, wykorzystania okolicznych zasobów i wynikających z nich okazji. Nie zapominajmy jednak o tym, że większe terytorium to nie tylko szanse, to także spore ryzyko. W końcu nie wszystko będzie równie dostępne, zatem musimy przygotować dobrą infrastrukturę czy 

5. Pilnuj ekonomii!

No właśnie... w chwili, gdy nie będziemy kontrolować odpowiednio balansu, zaczniemy wpadać w kłopoty z rachunkami, podatkami oraz zaspokajaniem potrzeb. W efekcie, może dojść do sytuacji, gdy zaczniemy bankrutować i nasz rozwój nagle stanie się przerażająco imponującym upadkiem!

 

Komentarze :
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners