Strona główna - Darkest Dungeon 2

lubiegrac poradniki Darkest Dungeon 2 Strona główna - Darkest Dungeon 2autor:Anox

Zapraszamy do naszego poradnika z Darkest Dungeon 2, najnowszej gry Red Hook Studios, skoncentrowany na najważniejszych informacjach, poradach, wskazówkach oraz pomocy dotyczącej przejścia popularnego i cenionego "rogalika". Co warto wiedzieć o II odsłonie roguelike'a? Oto informacje przydatne podczas podstawowego podejścia oraz pierwszych sesji.

Kontynuacja świetnej produkcji oraz jak to określili sami autorzy "faktyczne zrealizowanie oryginalnej wizji" jest już dostępna (budżet pierwszej odsłony uniemożliwił wykonanie tego typu kroku), w związku z czym warto się zaznajomić z tym, na co możemy liczyć w trakcie swoich sesji oraz pokonywania licznych wyzwań, które stoją przed graczami w ramach rozgrywki.

Tym razem zabawa odbywa się poprzez długą podróż na bryczce, mogą samodzielnie wybrać w razie dostępu jedną z wykreowanych ścieżek, wraz z którymi liczyć możemy na serię wyzwań, pojedynków, pułapek czy okazji możliwych do wybrania oraz wykorzystania lub... wpadnięcia w jeszcze większe tarapaty! Warto zatem poważnie się zastanowić przed podjęciem decyzji, ponieważ konsekwencje mogą okazać się dla naszej drużyny ostateczne i niezwykle negatywne.

Poradnik do gry Darkest Dungeon 2

Komentarze :
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners