Jak zdobyć katanę Uchigatana? - ELDEN RING

lubiegrac poradniki ELDEN RING Jak zdobyć katanę Uchigatana? - ELDEN RINGautor:Anox

uchigatana elden ring

Katanę Uchigatana to jedna z broni, które możemy odnaleźć w świecie Elden Ring. Gdzie mieści się ta nastawiona na Siłę i Zręczność broń?

Jak zdobyć katanę Uchigatana w Elden Ring?

Pozyskanie broni kojarzącej się z Sekiro, rozpocząć musimy od wyprawy na północ od Limgrave, do opcjonalnych lochów znanych jako Katakumby Dotknięte śmiercią.

Na miejscu znajdziemy szereg nieumarlaków, które mogą stanowić dla nas małe zagrożenie, niemniej zapewne szybko sobie z nimi poradzimy. Celem jest dostanie się do sali, początkowo znajdującej się za zamkniętymi drzwiami. Kierujemy się na lewo, gdzie przemierzamy kolejne korytarze. Na końcu jednego z nich znajdziemy nieco bardziej otwartą przestrzeń, za którą mieści się kolejne pomieszczenie z figurką, przed którą znajduje się przełącznik.

Po wykorzystaniu go udajemy się w drogę powrotną, przechodząc, tym razem obok schodów. Kolejnym małym korytarzem po lewej przedostajemy się do stali, gdzie tuż przy zboczu znajdziemy ciało. To właśnie ono zawiera Uchigatanę.

Z jej pomocą będziemy mogli łatwiej oraz szybciej pokonać wszystkie znajdujące się w tym miejscu zagrożenia. Rzecz jasna będziemy mogli bez problemu również opuścić to miejsce i nigdy do niego nie wracać.

 

Komentarze :
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners