Strona główna - EVERSPACE 2

lubiegrac poradniki EVERSPACE 2 Strona główna - EVERSPACE 2autor:Anox

strona_glowna.jpg

Zapraszamy do naszego poradnika do gry EVERSPACE 2 poruszającego istotne aspekty gry, pomoc w przejściu gry na 100%, wskazówki dotyczące rozgrywki w ramach kampanii oraz pozostałych sfer zabawy. W trackie sesji z grą niemieckiego studia ROCKFISH Games odkrywać możemy nie tylko niezwykłą galaktykę z jej licznymi wymiarami, ale także możemy zaliczyć szereg zadań, misji oraz celów stawianych w ramach otwartej formuły. Co zdecydowanie warto wiedzieć o zręcznościowym symulatorze kosmicznego najemnika?

Ze względu na zmianę formuły gry oraz postawienie na fabularną propozycję dla pojedynczego gracza (aniżeli wcześniej znanej roguelike'a) praktycznie każdy aspekt zabawy w EVERSPACE 2, gracze mogą liczyć na tradycyjne zadania główne, misje poboczne oraz dodatkowe wątki czy aktywności, które gracze mogą swobodnie podejmować oraz dokonywać istotnych postępów fabularnych, odblokowując się po długim wprowadzeniu i kilku pierwszych godzin.

Poradnik EVERSPACE 2

Komentarze :
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners