Ile trwa kampania fabularna? Ile razy trzeba ją przejść? Ile zajmuje pełne, 100% przejście? - Inkulinati

lubiegrac poradniki Inkulinati Ile trwa kampania fabularna? Ile razy trzeba ją przejść? Ile zajmuje pełne, 100% przejście? - Inkulinatiautor:Anox

Ile zajmuje przeciętne przejście kampanii fabularnej Inkulinati? Jak długa jest gra opracowana przez Yaza Games? Ile czasu trzeba poświęcić na 100% przejście produkcji z portfolio Daedalic Entertainment?

Ile czasu zajmuje kampania fabularna Inkulinati?

Kampania fabularna w postaci Podróży w Inkulinati zajmuje około 5-6 godzin, w zależności od naszych umiejętności oraz wybranego poziomu trudności. Warto jednak pamiętać o tym, że cała opowieść zawiera się w... dwóch kolejnych przejściach!

Jak długo trwa przejście w 100% Inkulinati?

Aby w maksymalnie nacieszyć się 100% przejściem gry musimy spędzić około 15 godzin, a jak dodamy do tego sesje wieloosobowe, wynik ten znacząco się może powiększyć.

Ile zajmuje przeciętne przejście Inkulinati?

Ze względu na kilka koniecznych przejść, by poznać sekret głównej historii, przeciętne podchodzenie do gry Inkulinati zajmuje około 10 godzin.

 

Komentarze :
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners