Szybka podróż - The Crew Motorfest

lubiegrac poradniki The Crew Motorfest Szybka podróż - The Crew Motorfest



autor:Anox

Jak odblokować szybką podróż w The Crew Motorfest? Co musimy zrobić, aby z niej skorzystać z grze Ubisoft Ivory Tower? Jakie warunki trzeba spełnić, by móc sprawnie poruszać się po mapie Hawajów, zaoszczędzając sporo czasu?

Szybka podróż w The Crew Motorfest

Szybka podróż to naprawdę cenne narzędzie w The Crew Motorfest, choć dostęp do tej opcji nie jest łatwy. A może inaczej... sam proces nie jest skomplikowany, choć zdecydowanie nie oznacza to, że tę funkcję będziemy w stanie w sekundę aktywować i wykorzystywać.

Jak odblokować szybką podróż w The Crew Motorfest?

Aby odblokować możliwość skorzystania z Szybkiej podróży, musimy w pełni zaliczyć 10 playlist, dzięki czemu mechanika będzie dostępna, a my będziemy w stanie przenosić się bezpośrednio do wskazanego zadania czy wydarzenia.

Po aktywacji danej listy wyścigów będziemy mogli skorzystać z atrapy tej opcji, gdyż poprzez przycisk możemy przenieść się do miejsca, gdzie aktywowany jest dany cykl. Chwilami możemy w ten sposób zaoszczędzić nieco czasu, ale niekiedy może to być "pułapka" przez którą jedynie narobimy sobie dodatkowych kilometrów.

Komentarze :
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners