Czym najbardziej warto rzucać w The Outlast Trials? - The Outlast Trials

lubiegrac poradniki The Outlast Trials Czym najbardziej warto rzucać w The Outlast Trials? - The Outlast Trialsautor:Anox

Red Barrels zdecydowało się przygotować zestaw przedmiotów, które można posłać zarówno w stronę przeciwników, jak i w różnego typu pułapki. Warto się w związku z tym zastanowić, czym najbardziej warto rzucać w The Outlast Trials?

Czym najbardziej warto rzucać w The Outlast Trials?

W ramach podchodzenia do Programów terapii, gracze mają możliwość skorzystania z szeregu przedmiotów w otoczeniu, które są niezwykle przydatne podczas realizowania określonych celów. Aby nie wpaść w pułapki, musimy wyposażyć się w odpowiedni przedmiot.

Do dyspozycji w The Outlast Trials mamy między innymi butelkę czy cegłę. Ta pierwsza jest delikatna, w związku z czym występuje jako jednorazowe narzędzie. Zupełnie inaczej sprawa ma się z drugim z przedmiotów. Ten jest twardszy i będziemy mogli z niego korzystać niemalże w nieskończoność w ramach sesji.

Do zniszczenia cegłówki dochodzi w chwili, gdy pokierujemy ją w stronę szaleńca, wtedy dochodzi do jej zniszczenia, a my musimy sobie znaleźć coś innego do miotania.

 

Komentarze :
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners